Vietos, kuriose galima švęsti vestuves

sodybos nuoma vestuvemsJauniesiems vienas iš sunkiausių sprendimų, yra sugalvoti, kurioje vietoje švęsti savo svarbiausią gyvenimo šventę – vestuves. Paprastai žmonės tuokiasi metrikacijos skyriuje, bažnyčioje, o po to vyksta į kokį nors restoraną. Tai dažniausias pasirinkimas, tačiau Jūs galite pabūti originalesniais.

Sodybos nuoma vestuvėms – vieta, kurioje pasirinktinai galite ne tik atvažiuoti tik pašvęsti, bet ir visą tuoktuvių ceremoniją ten atlikti. Sodybos nuoma vestuvėms – vienas geriausių Jūsų pasirinkimų, nes papildomai sumokėję metrikacijos darbuotojui ir kunigui, visos vestuvės įvyks vienoje vietoje. Tai ne tik patogu, bet ir padeda sutaupyti pinigų kurui. Žinoma, pasirinktoji sodyba turėtų būti erdvi, su įstabiais gamtos vaizdais, tam, kad savo vestuves prisimintumėte visą gyvenimą. Sodybose yra gerai, nes netrūksta įvairių pramogų. Čia galima paplaukioti valtelėmis, pasimaudyti ne tik ežere, bet ir kubile. Galima nueiti ir į pirtis. Kai kurios sodybos suteikia galimybę pajodinėti arkliais. Gerai ir tai, kad sodybose galima pasilikti nakvoti, bei gauti pusryčius. Taip pat Jums nereikės samdytis atskiro restorano, nes į sodybą galima atvežti savo išsirinktus virėjus, arba užsisakyti maistą iš jų. Beje, daugelis sodybų gali pasiūlyti ir savo virėjus, su kuriais galima susiderinti meniu. Už papildomus mokesčius, sodybos šeimininkai idealiai papuošia visą sodybą, o ne tik stalus ir kėdes, vestuvinėmis dekoracijomis.

Jei esate nepataisomi romantikai, galite pasielgti ir dar originaliau. Tai yra pabūti metrikacijos skyriuje, bažnyčioje ir iš karto išvykti į povestuvinę kelionę. Beje, vestuves galima kelti ir užsienio šalyse. Tiesa, tai kainuoja daugiau, todėl, jei norite, kad Jus sutuoktų, pavyzdžiui, Maldyvuose, nemažai kainuos ne tik kelionės išlaidos, nakvynė, bet ir užsieniečių samdymas tuoktuvėms.

Apibendrintai galima teigti, kad vestuvių šventimo vieta labiausiai priklauso tik nuo Jūsų norų, bei biudžeto. Jei biudžetas didesnis – galite būti labiau originalūs. Tačiau su mažesniu biudžetu, švenčiantys savo vestuves sodybose, bus tikrai ne ką mažiau nuskriausti. Svarbiausia tik išsirinkti gražiausias apylinkes savo šalyje. Juk tuokiamės tik vieną kartą, tiesa?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *