Veido masažas Vilniuje

masazas vilniujeMasažo Vilniuje atlikimo būdai su kiekviena diena vis tobulėja, naudojamos vis naujoviškesnės jo atlikimo metodikos, įsisavinamos vis įdomesnės, iš kitų kraštų atkeliavusios masažo technikos. Pagal poreikį masažuotojai gali suteikti atgaivą atskiroms kūno dalims, o ypatingai dailiosios lyties mėgiama masažo Vilniuje rūšis – veido masažas. Moterys jį renkasi ir kaip papildomą atgaivą po viso kūno masažo, ir kaip atskirą grožio procedūrą. Kad įvairiomis kosmetikos priemonėmis įmanoma jam suteikti teigiamos įtakos, tas žinoma nuo senų laikų, tačiau kodėl taip dažnai vilnietės mėgaujasi veido masažais? Koks jo poveikis?

Kaip teigia masažo terapijos meistrai, pirmiausia veido masažas prisideda prie jo odos jaunatviškos išvaizdos išsaugojimo, mažindamas raukšleles, tarsi paversdamas jas nematomomis, išlygindamas plonesnes linijas, kad jos nepavirstų raukšlėmis, į kurias taip nesinori žiūrėti veidrodyje. Reguliariai atliekamas veido masažas su aukštos kokybės aliejumi suteikia odai lygumo, skaistumo, ji tampa stangresnė, atgauna savo spalvą, ląstelės yra aprūpinamos deguonimi bei naudingomis maisto medžiagomis. Masažuoti veidą reikėtų tam tikra kryptimi: nuo veido vidurio linijos link smilkinių, o viršuje akies – nuo vidinio jos kampučio link išorinio, apačioje – nuo išorinio link vidinio. Veido masažas atliekamas švelniais judesiais, ją glostant ar lengvai tapšnojant. Tokiai judesiai skatina kraujotakos gerėjimą, geresnę audinių mitybą bei limfos tekėjimą. Brandesnei veido odai rekomenduojamas vakuuminis veido masažas, kurio metu skatinama veido odos mikrocirkuliacija, tonizuojami veido, kaklo ir dekolte raumenys. O štai dar kitoks – kobido –  masažas sustiprina, tonizuoja bei suteikia gyvybingumo veido raumenims. Taškiniu būdu atliekamas veido masažas  atpalaiduoja raumenis, nuima įtampą, gerina mikrocirkuliaciją, išlygina smulkias raukšleles.

Odos senėjimo procesui pristabdyti veiksmingi masažo seansai, kuriuos atlieka specialistai, tačiau tam tikrų judesių galima išmokti ir juos atlikti pačiai namuose. Jei atrasite tam laiko (kas mažai tikėtina, nes skubėdamos kasdienybės rutinoje vos spėjame perbraukt veidą kremu ar brūkštelt keliais kosmetikos potėpiais)… Tačiau raminančioje ir jaukioje masažo Vilniuje salono aplinkoje žymiai naudingiau atsipalaiduoti, pailsėti nei namuose, kur vis kažkam iš šeimos narių prireikia darbščiosios mamos pagalbos. Skirkite valandėlę sau ir laikas nuo laiko pasilepinkite veido masažo Vilniuje seansais, taip nuo matomiausios ir tokios svarbios moteriai kūno dalies – veido – pašalinkite kasdienybės pėdsakus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *