Tvoros tinklas – tai ne voro mezginiai

tvoros tinklasTvoros tinklas dėl ekonomiško ir nesudėtingo montavimo vertinamas tveriančių itin dideles teritorijas. Dažnai nemaži žemės plotai, kuriuos dėl vienokios ar kitokios priežasties būtina apsaugoti, sukelia daug rūpesčių, nes tai pakankamai kainuoja. Tačiau išeitis yra – tvoros tinklas patikimai apsaugos nuo vagių, mažesnių ar didesnių laukinių žvėrių. Taip pat tai galimybė aptverti tas pievas, kuriose ganosi naminiai gyvuliai ar, kas dabartiniais laikais tapo madinga, auginami laukiniai gyvūnai (briedžiai, stirnos ir net stumbrai). Tokiais atvejais renkantis tvoros tinką reikėtų atsižvelgti į akučių diametrą bei vielos storį, nes kai kurie miško gyventojai pasižymi ypatinga jėga ir tarsi voro nuregztas silpnutis tvoros tinklas tokiems stipruoliams gali pasirodyti „vieni juokai“. Tokie tvoros tinklai turėtų būti padengti didesniu cinko ar kitokios dangos sluoksniu; galima pasirinkti suvirintos vielos ar  pinto tinklo tvorą. Galima aptverti teritoriją skirtingo aukščio tinklais: 1.2 mm, 1.5 mm, 1.8 mm. Kadangi tvoros tinklai yra lankstūs, todėl nebus problemų, jei teritorija nėra taisyklingos formos ar pakeliui pasitaikys koks galiūnas ąžuolas – apjuosti tinklu galima viską.

Daugiau informacijos : www.tvorostinklas.lt

Tvoros tinklas yra pats naudingiausias tvoros variantas laikinai aptveriant teritoriją. Dažniausiai tokio aptvėrimo reikalauja statybų aikštelės, kuriose yra daug itin brangaus turto. Visa tai sužiūrėti apsaugos darbuotojams yra tiesiog neįmanoma: kol jis nužingsniuoja į vieną pusę, kitoje jau gali sėkmingai darbuotis vagys, atlėkę iš pakrūmės. Suprantama, kad net tvoros tinklas neapsaugos nuo tokių įsilaužėlių, kurie išmano net metalo karpymo technologijas, tačiau tiems įsibrovėliams, kurie bando prasprukti lengviausiu keliu, tvoros tinklai bus šiokia tokia užkarda.

Jei tvoros tinklai pasirenkami ne kaip trumpalaikis tvėrimas, būtina juos perkant pasidomėti, kuo padengtas tinklas, kad jis kuo ilgiau atrodytų lyg naujas ir, veikiamas oro sąlygų, neimtų rudyt. Jei tokios rūšies tvora savarankiškai tveriama bus pirmąkart, vertėtų gerai išsiaiškinti jos montavimo instrukciją, kuri yra visiškai nesudėtinga ir tiesiog imtis darbų. Tuomet nebebus neaiškumų perkeliant ją į kitą vietą ir montuojant stulpus, tinklą, tvirtinimo detales, nes visa tai, kaip teigia gamintojai, labai nesudėtingai išardoma ir vėl sumontuojama. Juk nuo taisyklingo ir tinkamo tvėrimo taip pat priklauso, kiek tvoros tinklas atliks savo tiesioginę paskirtį – apsaugoti tai, kas jam patikėta.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *