Tvora aplink namus gina visa, kas jos teritorijoje

tvoraTvora dažnai galibūti traktuojama kaip kažkoks kliuvinys, trukdis, stabdis, nes ir ožys ne veltui įsispyręs į naujus vartus. Tvora yra tas daiktas, kuris pašaliniams asmenims trukdo ir neleidžia praeiti. Tvora – tai ir riba, kuri apibrėžia mums labiausiai artimą vietą. Juk namuose mes galime jaustis laisvai, būti savimi, o vos tvora praveria vartus ir įleidžia žmonių, su kuriais negyvename, imame save nejučia varžyti. Prie svečių galime nedrįsti užsikelti kojų ant sofos, nes nemandagu. Negalime kalbėtis visomis mums įprastomis temomis, nes kai kurios yra skirtos tik šeimos nariams. Tvora saugo mūsų privatumą ir mūsų laisvę, mūsų pasitikėjimą savimi. Kai gaminame tik sau ir savo šeimos nariams, mes atsipalaidavę, jei patiekalas ir nepavyks – nieko baisaus. Visai kitaip, kai reikia gaminti svečiams, nes neduok dieve kas nors prideks ar bus per daug sūru, tada nepavyks išvengti nepatogumo jausmo, šiokios tokios gėdos. Atrodys, kad sudegė ne tik kepsnys, bet ir jūs pats, rausdamas iš gėdos ir nežinodamas kaip išsisukti, ką kito patiketi. Kitaip sakant, tvora saugo šeimos ramybę ir namų prieglobstį, kuriama esame ramūs, kai esame tarp savų. Nėra labai svarbu, ar tvora medinė, ar metalinė, svarbu, kad ji sustabdytų tuos, kurių nelaukiame. Tvora turi paaiškinti visiems pašaliniams, kad tai yra privati valda ir jei neesi kviestas, tai nebūtinai būsi sutiktas džiugiai…

Daugiau informacijos: www.etvoros.lt

Tvora juosia ne tik gyvenamųjų namų teritorijas, bet ir višas vietas, pvz., parkus, sporto aikštynus, automobilių aikšteles ir kt. Ir tikrai neabejojame, kad esate matę tvoras pakelėse palei miškus, kurios saugo gyvūnus nuo to, kad šie netikėtai neiššoktų priešais važiuojantį autmobilį ir nesukeltų nelaimės, kurioje patys nukentėtų net daugia nei transporto priemonė. Ir vis dėlto yra tokių gatvės ruožų, kur tvora pamiškėje nepastatyta. Todėl, kai važiuojate į kaimą aplankyti močiutės ar pan., galite ant kelio išvysti lauko kiškį, galbūt laputę, ar šerniuką, o gal stirnelę. Miškas pilnas gyvybės! Juk ten ne tik gyvūnai gyvena, ten ir augalai gyvi, auga, stiebiasi link saulės, kad gautų daugiau šilumos, kurios taip reikia po žiemos. Džiugu, kad dabar tvora gali būti ir metalinė ir nereikia dėl tvoros gaminimo kirsti medžių. Juk ir taip kasmet iškertami didžiuliai plotai miškų, o jų atsodinimas – labai lėtas procesas. Medį nukirsti lengva, bet naujam užaugti reikia daug daug laiko.

Tarp kitko, jei tvora metalinė, tai turite žinoti, kad ji ir cinkuota, kitaip jos paviršius būtų greitai pažeistas nuo rūdžių, kurios atsirastų po dažnesnio lietaus. Dabartinės metalinės tvoros yra atsparios nuo oro sąlygų kaitos, nebaisus nei vėjas, nei lietus, nei saulės karštis. Kokia spalva buvo, tokia ir lieka, nes purškiami milteliniai dažnai neblunka. Tvora, kartu su savo spalva, išlieka ryški kaip pirmą dieną po jos sumontavimo aplink teritoriją. Tvora turi platų dizaino pasirinkimą, todėl gyventojai galės rasti sau tinkamą variantą už norimą kainą. Kaina paskaičiuojama pagal teritorijos dydį ir tvoros aukštį bei tankį. Kitaip sakant, svarbu yra kiek medžiagų bus sunaudota, kol tvora bus pagaminta. Į kainą greičiausiai bus įtrauktas ir įkainis už mondavimą, kitaip tariant, už patį darbo atlikimą, nes darbuotojai juk pavargsta, kol rezultatas matyti. Beje, rezultatas tai tikimasi, bus ne tik kokybiškas, bet ir dailus, tai reiškia, kad darbuotojas turi dirbti kruopščiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *