Tvirtas lauko teniso tinklas

Lauko teniso  tinklas tai yra inventorius be  kurio negali  būti žaidžiamos nei vienos  varžybos. Šis  tinklas išskiria teniso lauką į kelias dalis, kiekvienoje pusėje  yra po vieną  žaidėją.  Jei  jūs  esamas  arba būsimas teniso  kortų savininkas, tokiu atveju šis inventorius  jums yra tiesiog būtinas. Juk  kol kas dar niekas nesugalvojo, teniso  varžybų, kuriose nebūtų tinklo.  Kokie  reikalavimai yra keliami  teniso tinklo pasirinkimui?  Žaidimas gali  vykti tiek  ant  kieto paviršiaus, grunto, dirbtinės  dangos, tiek ir ant žolės.  Būtent dėl šios priežasties teniso  inventoriui yra keliami labai aukšti reikalavimai.  Prieš tai, kai bus nupirktas  tinklas yra būtina  į kokias jo savybes  geriau  atkreipti dėmesį.  Pagrindiniai  reikalavimai yra  medžiagos  tvirtumas iš kurios yra  gaminamas tinklas, atsparumas  ultravioletiniams  spinduliams, galimybė tinkamai reguliuoti  dydį, bei atsparumas įvairiems  pro sąlygų  veiksniams, tai yra  vėjas, lietus  ir kita.  Jei jums yra reikalingas  geras lauko teniso tinklas tokiu atveju  reikiamą tinklą  galite pasirinkti labai paprastai, jūs  galite pasirinkti sau labiau tinkamą modelį.  Tinklo kainos priklauso nuo  to koks yra  siūlų storis ir iš kokios medžiagos yra gaminamas  tinklas.  Yra  siūlomi pačių geriausių gamintojų modeliai.  Sprendimas įsigyti tokį tinklą gali  tapti puikia  jūsų  aktyvaus poilsio  pradžia, kuri  teiks  naudą jūsų sveikatai ir padės  smagiai praleisti laiką.  Labai svarbu, kad pasirenkant tinklą labai daug dėmesio būtų kreipiama į tinklo kokybę, o ne į kainą.  Žinoma, paskutinis faktorius  yra pakankamai svarbus ir  daro įtaką  prekės  įsigijimui.

Pavyzdžiui, lauko teniso  tinklas jums niekada  nekainuos  labai pigiai. Reikalas ne tik tas, kad ši  sporto šaka yra  labai populiari, tačiau svarbu ir tai, kad skiriamas labai didelis  dėmesys  tinklo  naudojimo savybėms. Taigi jūs priėmėte  sprendimą, kad jums reikia įsigyti kokybišką  ir ilgaamžišką  lauko teniso tinklą. Verta  paminėti, kad jums tikrai neverta   daugiau mokėti tik už prekinį ženklą.  Juk nepriklausomai nuo to kiek kainuoja  tinklas, tačiau jis yra gaminamas  pagal numatytus  tarptautinius standartus.  Ir būtinai patikrinkite koks  trosas  bus naudojamas. Lauko teniso  tinklas tai yra dar vienas būtinas  elementas tam, kad jūs galėtumėte  užsiimti tenisu.  Tinklas  yra tvirtinamas ant   stulpų ir su jų pagalba  teniso  laukas yra  padalinamas į dvi lygias dalis. Aukštis ir įtempimo  jėga  yra  reguliuojama  su  specialių mechanizmų pagalba. Pagal visas numatytas taisykles turi 1,07 m plotį. Ilgis  skiriasi priklauso nuo to  kokia yra žaidimo rūšis.  Lauko teniso tinklas yra gaminamas  specialių kaproninių arba medvilninių siūlų, kurių storis  nuo 2 iki 3,5 mm.  Pastaruoju  metu dažniau  naudojamas kapronas, kadangi tai yra tvirtesnė medžiaga, kuri gali išlaikyti didelius krūvius.

Tinklo  viršuje tam, kad būtų pagerinamos  jo linijos  yra  atliekamas tam tikras  apsiuvimas naudojant baltą  juostą, kurios plotis  nuo 5 iki 6,5 cm. Kiaurai per jį yra perveriamas trosas, kuris  yra  tvirtinamas prie  stovų. Jo ilgis turi būti pakankamas tam, kad lauko teniso tinklas  būtų pritvirtintas su specialių kilpų pagalba. Lauko teniso tinklas  gali būti gaminamas su mazgais arba  naudojant tokią technologiją, kurios metu nėra  naudojami mazgai.  Tinklai, kurie neturi mazgų padidina teniso  aikštelės  matomumą, kadangi mazgai  jį sumažina. Tinklai  gali  būti mėgėjiški, masiniai  ir skirti profesionalams. Jie  skiriasi  gamybos metu naudojamos medžiagos  kokybe, kokie siūlai yra naudojami gamybos metu, koks   yra  viršutinės  apsiuvamos juostos plotis. Pasirinkite tinklus priklausomai nuo to koks  jūsų žaidimo lygis.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *