Sveikas maistas be jokių pesticidų

maisto produktaiRyšis tarp to ką mes valgome ir mūsų sveikatos būklės jau senai yra puikiai žinoma ir daugelis žmonių jau supranta, kad  maisto produktai vienaip arba kitaip daro įtaką mūsų sveikatai. Sveikas maistas ir malonumas jį valgant vaidina svarbų vaidmenį jei jūs norite būti žvalūs ir sveiki. Tačiau daugelis iš mūsų yra įpratę maitintis taip, kad greičiau gali pakenkti savo sveikatai, nei ją sustiprinti.

Deja maisto produktai jau nėra tokie kokie buvo anksčiau, kadangi atsirado intensyvi daržovių auginimo technologija, kuri yra pagrįsta didelio pesticidų naudojimo pagrindu. Pesticidai ne tik skurdina dirvą, tačiau ir  užteršia maisto produktus. Didelis derlius yra pasiekiamas, kadangi yra naudojama daug trąšų, kurios taip pat padeda sukurti idealias sąlygas kenksmingų vabzdžių dauginimuisi arba ligų plitimui. Naudojant azoto trąšas atsiranda pelėsiai, grybelis ir dažnai net ligų sukėlėjai. Dabar yra pagaminama daug daugiau maisto, nei jo suvalgoma, todėl yra gaminami ne tokie sveiki maisto produktai, be to dažnai produktai yra saugomi ilgus metus ir netenka šviežumo ir dalies savo vitaminų. Taigi, be jokių abejonių, kur kas naudingiau  jūsų sveikatai yra valgyti šviežius ir natūralius  maisto produktus, kurie jums suteiks tikrą malonumą.

Jei jūs norite maitintis sveikai, pirma reikėtu nevalgyti pusfabrikačių ir jau paruoštus valgumui maisto produktus, neverta savęs apgaudinėti ir manyti, kad šie produktai nesukelia jokios žalos jūsų organizmui. Antra, jums reikia pradėti sveikai maitintis, tai yra pirkti natūralius ir ekologiškus maisto produktus, kurie bus skanesni ir turės daugiau maistinės vertės. Jūs galėsite įsigyti tik kokybiškus ir atidžiai patikrintus maisto produktus.  Maisto produktai, kuriuos parduoda Biosala  neturi jokių konservantų, dirbtinių dažiklių, skonio ir kvapo stipriklių arba kitų chemikalų. Mūsų parduodamas sveikas maistas yra lietuviškas ir skanus. Ekologiškas ir sveikas maistas tai yra mūsų įmonės prioritetas, kurio mes stengiamės laikytis.

Anksčiau sveikas ir ekologiškas maistas buvo kasdienybė, kadangi mūsų močiutės augindamos daržoves nenaudojo jokių pesticidų, šiais laikais taip nėra, parduotuvių lentynos yra tiesiog perkrautos  nesveiku maistu, todėl labai svarbu pasirinkti tai  kas yra teisinga. Mes jums tai padėsime padaryti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *