Stogo šiltinimas, kai esi nuomininkas

stogo šiltinimasŽiema yra tas metas, kai vaikštome visi juokingai apsirengę, jaučiamės išsipūtę ir stori kaip meškos nuo minkštų šiltų drabužių. Niekas nesijuokia, nes juk žiema! Svarbiausias dalykas, kad būtų šilta, daugiau niekas ir nerūpi, atrodytu. Bet taip yra tik iš pirmo žvilgsnio. Atėjus iš šalto lauko į namus tikimės, kad namuose bus šilta. Manome, kad pakurensime ir šiluma apsups namus. Tik va, jei stogas turi plyšių, tai tos šilumos bus sulaukiama tikrai ne taip ir greitai… Stogo šiltinimas labai padėtų senam namui, kurio stogas jau nebe pirmos jaunystės. Suaugusių žmonių pareiga pasirūpinti namų gerbūviu, kad ir patiems gerai būtų, ir vaikams. Jei namas nuomojamas, tada atsakomybės klausimas dėl stogo šiltinimo turėtų būti aptartas su namo savininku. Dažniausiai pastarieji sutinka, kad nuomininkai remonto darbus atliktų iš savų pinigų ir ta proga jie kurį laiką neims nuomos mokesčio, namas visgi savininkų… Tokiu sutarimu stogo šiltinimas būna pradedamas dar iki ilgosios žiemos. Darbus geriausia pradėti tada, kol dar yra šilta, nes geromis oro sąlygomis dirbti kur kas paprasčiau. Kita vertus, stogo šiltinimas turbūt daromas iš namo vidaus, tai gal oro temperatūra baisiai didelės įtakos ir nedaro.

Daugiau informacijos: www.siltinimas-poliuretanu.com

Skubos darbus velnias veja, byloja išmintis, tad stogo šiltinimas neturėtų būti daromas skubiai. Pagalvokite, iš ko yra darytas jūsų gyvenamojo namo stogas. Ar jis jau buvo šiltintas prieš tai? Jei taip, tai kokiomis medžiagomis, ar jos gyvavo ilgą laiką? Ar buvo efektyvios? Tai padės apsispręsti, ar stogo šiltinimas turėtų būti daromas tokiomis pačiomis medžiagomis tik naujomis, ar reikia ieškotis visai kitokio stogo šiltinimo metodo. Variantų tikrai yra, nors ir nebaisiai daug. Vis dėlto, bus iš ko rinktis. Stogo šiltinimas poliuretanu, stiklo ar akmens vata, putų polisteroliu ir t. t. Nenutuokdami, kuris variantas namui yra naudingesnis, nepulkite daryti veiksmų iš karto. Pasitarkite su namo savininku, jei esate nuomininkas. Kas žino, gal jis sutinka, kad stogo šiltinimas būtų tik iš ekologiškų šiltinimo būdų ir jūsų pasirinktas jo netenkina. Raskite bendrą sprendimą. Jei svarbi kaina, susitarsite kaip ją padengsite, jei rūpi pačios medžiagos ir jų kokybė, puiku, tegu namas būna šiltas, tai tenkins abi puses.

Pasirinktas stogo šiltinimas poliuretanu yra neblogas variantas. Ne vieni namo šeimininkai jau yra tai išbandę. Girdėjome, kad toks šiltinimas pasiteisino. Norint daugiau informacijos apie stogo šiltinimą jos tikrai galima sukaupti panaršius internete po specializuotas internetines svetaines. Viskas, kas yra susiję su šiltinimo darbais, internete yra plačiai aprašyta tuo tikslu, kad žmonės galėtų darbus atlikti ir patys, o ne vien samdydami darbininkus. Žmonės dalinasi savo patirtimi ir visokiuose forumuose, o specialistai rašo straipsnius. Taigi visa informacija yra ranka pasiekiama ir nėra čia ką nutylėti. Stogo šiltinimas, tai ne močiutės pyrago slaptas receptas, kuris perduodamas tik šeimos moterims. Apie stogo šiltinimo būdus skaityti galima į valias. Tik reikia noro. Norėti turite patys, nes darbai patys nepasidaro, turėsite įdėti pastangų ir paaukoti dalį savo brangaus laiko tam, kad jūsų namuose nebūtų progos namų šilmai išbėgti į lauką. Kaip jau minėjome, stogo šiltinimasyra grynai namo gyventojų reikalas. Tarsis su savininku ar ne, jų sprendimas, bet jei nori gyventi šiltai, negalima sėdėti ir nieko dėl to nedaryti. Visas mintis turi lygdėti veiksmai, kitaip jos nieko vertos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *