Seksualūs apatiniai – tai ne viskas, ko reikia seksualiai damai

Esate neabejinga dailiems drabužiams, o ypač – apatinukams? Nieko keista – tikra moteris tobulai nori atrodyti nuo pat galvos iki kojų. Tačiau ką reiškia sąvoka seksualūs apatiniai drabužėliai? Ar ją tinkamai suprantame? Tai nebūtinai tokie drabužiai, kurių galima įsigyti tik erotinių prekių parduotuvėse. Seksualios gali būti ir kelnaitės, liemenėlės, ne tik gundantys peniuarai ir naktinukai. Bandome plačiau pažvelgti į seksualių apatinių drabužių tendencijas ir pasirinkimo galimybes.

seksualus apatiniai

Nebūtinai kuo daugiau nuogo kūno, tuo gražiau. Kai kurios moterys (ir vyrai) seksualumą tapatina su nuogybėmis. Tačiau tai ne visai tiesa, nes subtiliai, gražiai pridengtas kūnas daugeliu atvejų jaudina netgi labiau nei nuogumas. Pridengtos kūno linijos gali dar labiau įaudrinti vyriškio vaizduotę ir paskatinti jį imtis meilės žaidimų. Jei moteris – solidesnio amžiaus, tokiu atveju per daug nuogo kūno gali net truputį atbaidyti. Pripažinkime – vyrai myli akimis, todėl daugelis seksualinių fantazijų gimsta pamačius gražų, grakštų kūną. Paslėpta turi būti tai, ko nereikia matyti, ir paryškinti visi privalumai. Kitaip tariant, jei turite nepageidaujamų kilogramų, rinkitės naktinukus, kurie paslėptų riebaliukus pilvo srityje, jei krūtinė – nebe tokia stangri kaip jaunystėje, rinkitės apatinius drabužėlius, kurie krūtinę dailiai pakeltų, suteiktų jai dailią formą. Ir nepamirškite tobulinti savo kūno, sportuoti, atlikti įvairius pratimus – seksualūs apatiniai neturi magiškų galių ir stebuklo tikrai nepadarys, iš pelenės princese nepavers, tad stenkitės ir prisižiūrėkite.

Svarbiausia – patogumas. Jei naktinukai varžys jūsų judesnius, jei su jais jausitės nepatogiai ir lyg ne savo kailyje – nieko gero. Jei su tokiu nepatogiu apdaru dar teks ir miegoti, galite pabusti nepailsėjusi ir suirzusi. Taigi rinkitės apatinius drabužėlius, kurie būtų pirmiausia patogūs, ir tik tuomet seksualūs.

Subtiliai pridengtas kūnas ir subtiliai permatomi nėriniai. Rinkitės drabužėlius, kurie padėtų subtiliai pridengti kūną ir dar labiau atskleistų jūsų švytintį moteriškumą. Nieko nėra gražiau nei nėrinukai, kuriais puošti naktiniai drabužėliai ar liemenėlės bei apatinės kelnaitės.

Moteriškumo apraiškos – gėlytės, drugeliai, taigi drąsiai galite rinktis apatinukus, puoštus šiais elementais. Ir tai visai ne vaikiška – galima rasti labai gražių ir subtiliais elementais puoštų arčiausiai kūno būsiančių drabužių.

Blizgūs ir akį traukiantys, slystantys nuogu kūnu audiniai. Labai svarbu pasirinkti ir tinkamus audinius, kad kvėpuotų oda, kad būtumėte kuo arčiau gamtos. Taigi geriausi apatiniai – iš natūralių audinių, tokių kaip šilkas ar medvilnė. Kiekvienos moters svajonė – natūralaus šilko seksualūs apatiniai, taigi jie gali tapti tobula dovana mylimai moteriai ar merginai.

Tam tikri akcentai seksualumui sukurti irgi svarbūs. Nepamirškite, kad labai seksualios yra prisegamos pėdkelnės su dailia nėrinių juostele, seksualiam įvaizdžiui būtinas tobulas manikiūras ir pedikiūras, būtini ir keli lašeliai tobulo aromato kvepalų, papuošalai. Štai ir esate seksuali bei geidžiama.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *