Sekso žaisliukai: kaip apie juos kalbėtis ir kaip nešokiruoti partnerio?

Nors visame pasaulyje erotines prekes ir sekso žaislus išbando vis daugiau žmonių, vis dar nemažai yra tų, kurie tiesiog bijo naujovių ir jas ignoruoja. Žmonės tiesiog gali jaustis arba nesaugūs, arba bijo, kad sekso žaisliukai jiems tiesiog netiks. O, panorėję juos išbandyti, nežino, kaip pradėti apie tai kalbėtis su partneriu. O kas, jei liksite nesuprastas ir išjuoktas? Į visa tai reikia pradėti žvelgti šiek tiek paprasčiau, su humoru, tačiau pateikiame ir tam tikrai gaires, padėsiančias apie tai kalbėti paprasčiau ir kaip geriau nesielgti.

sekso zaisliukai lovoje

Suraskite tinkamą metą kalbėti apie sekso žaislus. Kalbėtis geriausia tada, kai abu esate atsipalaidavę, nesukaustyti darbo, mokslo ar asmeninės karjeros rūpesčių. Negerai, jei kalbėtis imsite likus pusei valandos ar valandai iki išėjimo iš namų – toks pokalbis reikalauja daug laiko, nes skubotai aptarę šią gana jautrią temą, galite taip nieko ir nepešti. Sekso tema – gana jautri tema, ir net jei ja laisvai kalbate su draugais, tai nereiškia, kad taip pat laisvai jausitės ir kalbėdami su partneriu. Kartais poros apie seksą nesikalba visą gyvenimą, o to pasekmė gali būti  neįdomus, neįvairus, nuobodus ir šabloniškas seksas, kai partneriai po truputį ima dairytis kitų vyrų arba kitų moterų. Kad taip nenutiktų, apie seksą, jo pagerinimą ir patobulinimą reikia kalbėti, išreikšti savo lūkesčius, norus, slaptas fantazijas. Kas žino, gal ir partneris apie tą patį dalyką – naują pozą ar analinę sueitį – irgi svajoja jau seniai, tik nerado progos ar neišdrįso jums to pasakyti?

Pradėti kalbą gali būti sunkiau nei atrodė iš pradžių, tačiau įsivažiavę, tikime, nebegalėsite sustoti ir pokalbis bus sėkmingas. Galite pasirinkti romantišką atmosferą – savaitgalio vakarą su taure vyno. Taip pat sekso žaisliukai ir jų vieta jūsų intymiame gyvenime neturėtų būti aptariama prieš seksą ar iš karto po jo.

Sekso žaisliuko neištraukite tiesiog sekso viduryje. Apie sekso žaisliukus reikia kalbėti iš anksto, o ne į dienos šviesą juos ištraukti tada, kai partneris mažiausiai tikėsis. Tokiu atveju rizikuojate gerokai suerzinti savo partnerį, be to, jis gali pasijusti nusivylęs, nepakankamai patyręs ir nepakankamai išmanantis. Daugelis sekso žaislų yra susiję su masturbacija, tačiau ne visiems masturbacija partnerio akivaizdoje yra jaudinantis ir malonus reiškinys. Jei sekso žaislą perkate partneriui už akių, jis gali pagalvoti, kad masturbuojatės viena/vienas – tai jam irgi gali įvaryti nepasitikėjimo savimi, tad nesielkite spontaniškai prieš tai nepasikalbėję ir nepasidalinę savo nuomonėmis.

Ultimatumams – ne

Jei abu sutinkate naudotis sekso žaisliukais – pirmyn, tačiau jei tai jūsų, o ne partnerio svajonė, susitvardykite ir pasiūlymą atidėkite ateičiai. Pradžioje sekso žaisliukai partnerio gali būti toleruojami, tačiau vėliau jis gali imti viską daryti sukandęs dantis, reikšdamas nepasitenkinimą, tad nebūkite savanaudžiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *