Segmentinė tvora apgins teritoriją

segmentinė tvoraRytą atsikeliame, žiūrime pro langą ir matome, kad kieme duobes rausia benamis šuo. Nuvejame šalin, sutvarkome veją kiek įmanoma, o kitą rytą istorija kartojasi iš naujo… Kiek kantrybės jums užteks? Nuvežtumėte tą šunį į prieglaudą, bet jis baikštus iržmogaus neprisileidžia. Ką geriausiai būtų padaryti? Na, vienas iš variantų būtų kviesti šungaudžius, kitas – apsitvarti kiemo teritoriją, kad pamestinukas nebedarytų žalos. Nusprendus apsitverti tvorą, klausinėjame draugų ir kaimynų, kokią tvorą būtų palankiausia tverti ir išgirstame begales variantų ir dar daugiau pirkimo vietų. Prisėdame prie interneto ir skaitome, kas yra segmentinė tvora, kokie privalumai medinių ir kokie metalinių tvorų. Ir vis renkamė, renkamės… Kaimynas mūsų primygtinai prašo, kad tvora nebūtų aukšta, nes užtamsins jam kiemą, o jūs galvojate, kad jei jau tverti tvorą, tai tokią, kurios neperšoktų koks išdykęs vaikas. Apsvarsčius esamą situaciją segmentinė tvora ima atrodyti visai nebloga idėja ir imame domėtis apie ją plačiau.

Panaršę per kelis populiariausius tvoras gaminančius ir parduodančius internetinius pardavėjus matome, kad segmentinė tvora yra protingas pasirinkimas. Ši tvora turi daug pliusų, ypač, jei galvosime apie kainos ir kokybės santykį, kuris svarbus kiekvienam būsimam pirkėjui. Tad kokie tie segmentinės tvoros privalumai? Pirmiausia, šio tipo tvora yra pralaidi šviesai, nes jos tankis nėra didelis ir apskritai užsakymo metu tvoros tankį galima suderinti su pardavimo konlustantu. Darbuotojas jums pritars, kad segmentinė tvora nemes tamsaus šešėlio kaimyno kiemui, kad ir kokia aukšta ji būtų. Vadinasi, išlošite ir jūs, ir jūsų kaimynas. Abiejų interesai bus patenkinti. Jūs tūrėsite aukštą segmentinę tvorą, o kaimynas bus laimingas, kad jo kiemas liko šviesus. Juk šviesus kiemas atrodo daug jaukiau nei tas kuriame būtų aukštą šviesos nepraleidžianti tvoro. O jei dar tokiame kieme rudenį stovėtų keli nenugenėti medžiai, tai tokio kiemo vaizdelis vakare būtų panašus į namą iš siaubo filmo, kuriame niekas negyvena…

Segmentinė tvora aplink jūsų kiemo teritoriją atrodys jaukiai ir dailiai. Jos dizainą nesunku susigalvoti. Tiesiog pasirenkate, kokiame aukštyje norėtumėte įlinkimų į išorę ar vidų per visą tvorą horizontaliai. Kelios tokios bangos sukurs savitą vaizdą ir atrodys gražiai, bet svarbiausia tai, kad segmentinė tvora yra tvirta. Jos strypeliuis patyrę darbuotojai kruopščiai suvirins. Tai garantuos segmentinės tvoros ilgaamžiškumą, kuris yra dar vienas privalumas. Segmentinė tvora gaminama iš strypelių, kurie yra padengti cinku, o po to nudažyti milteliniais dažais? Jums įdomu, ką tai duoda? Mes atsakome! Cinkuota tvora yra atspari rudijimui, ji nebijos oro permaninų ar sunkesnių oro sąlygų. Ji nenugrius nei pūgos metu, nei nesumirks per lietų, nenubluks nuo saulės… Segmentinė tvora šiuo atžgilgiu yra kur kas pranašesnė už tradicinę medinę tvorą. Medieną reikia reguliariai prižiūrėti, iš naujo perdažyti, nulakuoti, kad nepūtų nuo drėgmės. Jei dar teritorija didesnė, tai tokiu atveju prižiūrėti medinę tvorą ne mažas vargas, ją atnaujinti net teks prašyti pažstamų žmonių ateiti į talką. Metalinė tvora nereikalauja jokios papildomos priežiūros. Viena kartą įmontuojate ir ji stabiliai stovi ilgus metus. Segmentinė tvora tikrai aptveriama pakankamai greitai, nes įmonės pagal užsakymą pagamina segmentus, o pristatę juos į jūsų kiemą gali kibti tiesiai prie jų jungimo ir įtvirtinimo. Įmonės darbuotojai yra tikri, kad jų darbo kokybė aukšta ir klientas neliks nusivylęs. Priešingai, klientas bus laimingas, kad pradžioje minėtas šuo nebedrums ramybės, nes neturės kaip prasmukti į teritoriją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *