Sauskelnės suaugusiems

Vienkartinės sauskelnės suaugusiems tai yra šiuolaikiška higienos priemonė, kuri yra naudojama, kai asmuo nelaiko šlapimo. Dažniausiai sauskelnės yra naudojamos kaip priemonės, kurios padeda prižiūrėti gulintį ligonį, jas dažniausiai naudoja pagyvenę žmonės, tačiau taip pat jas gali naudoti ir žmonės, kurie gyvena aktyvų gyvenimo būdą, kurie vaikšto. Šiuo atveju yra puiki alternatyva sauskelnės suaugusiems, kurios suteikia labai daug patogumo kasdieniniame gyvenime. Prieš tai, kai jūs nutarsite pirkti sauskelnes suaugusiam žmogui labai svarbu, kad jos būtų tinkamai pasirenkamos. Egzistuoja keli labai svarbūs kriterijai į kuriuos yra būtina atkreipti dėmesį. Jums reikia įvertinti kokio dydžio sauskelnės jums yra reikalingos, kadangi jos gali būti gaminamos įvairaus dydžio. tam, kad nustatytumėte kokios sauskelnės bus tinkamiausios pacientui yra  būtina išmatuoti jo pilvo apimtis( ant juosmens ir klubų). Kiekvienam dydžiui yra atitinkama pilvo apimtis, kuri yra išreiškiama cm. Sugeriamo skysčio kiekis yra labai individualus reikalas. Dažniausiai sugėrimo lygis yra nurodomas mililitrais, bei lašais. Jei nėra galimybės labai dažnai keisti sauskelnes, tokiu atveju geriau pasirinkti tokio pat dydžio sauskelnes, tačiau su padidintu sugėrimu. Kai kurios įmonės gamina dieninius ir naktinius sauskelnių variantų. Paskutiniai yra apskaičiuoti didesniam skysčių kiekiui, esant tokiam pačiam dydžiui. Dėl didelio sugėrimo lygio neverta pirkti didesnių sauskelnių. Tai gali sukelti pratekėjimą, nepatogumą pacientui jas dėvint kitas pasekmes.

Taip pat, kai yra pasirenkamos sauskelnės suaugusiems yra būtina atsižvelgti į tai kokios medžiagos naudojamos gamybos metu. Šiuolaikiškų sauskelnių viduje yra pagaminti praktiškai vienodai. Yra būtina atkreipti dėmesį į vidinį sluoksnį, kuris gali būti kvėpuojantis (ten yra dedamos medžiagos, kurios praleidžia orą) taip pat gali būti ir nekvėpuojanti medžiaga. Kai nėra latekso tai pašalina riziką, kad bus sukelta alerginė reakcija, kad sauskelnės bus pastebimos po rūbais. Taip pat jos neturi sukelti jokių garsų. Sauskelnės suaugusiems turi būti tinkamai fiksuojamos. Šiais laikais tam tikslui yra sumontuojami patikimi klijavimui skirti elementai, iš abiejų pusių. Gerai būtų jei tas sluoksnis būtų daugkartinis ir galėtų būti patikimai tvirtinamas ant sauskelnių paviršiaus. Sauskelnių kraštai turi puikiai priglusti prie apatinių.

Sauskelnės suaugusiems tai yra šiuolaikiška ir patogi higieninė priemonė. Jos yra patogiai naudojamos ir nepastebimos po rūbais. Sauskelnės tai yra tai ko jūs ieškote, kadangi jos turi šiuolaikišką sluoksnį, kuris padeda paskirstytu drėgmę sauskelnių viduje, gali būti sugeriamas labai didelis skysčio kiekis, tačiau taip pat bus neutralizuotas kvapas. Sauskelnės pasižymi švelniu paviršiumi, o tai reiškia, kad jums nebus sukelti jokie nemalonūs pojūčiai, kai palies jūsų odą. Jos turi labai minkštą, kvėpuojantį sluoksnį. Žmonės jau priprato prie to, kad sauskelnės tai yra tik vaikiškas produktas, kuris padeda jaustis patogiai, kai žmogus yra jaunas. Tačiau be to sauskelnės gali būti reikalingos ir suaugusiems, kurie skundžiasi įvairiais negalavimais, pavyzdžiui, tokiais kaip šlapimo nelaikymas, judėjimo sutrikimai, labai stiprus viduriavimas arba silpnaprotystė. Žmonės, kuriuos kamuoja įvairiausi negalavimai, tokie kaip šlapimo nelaikymas labai dažnai jaučia sauskelnių poreikį, kadangi jie negali kontroliuoti savo šlapimo išsiskyrimo arba virškinimo sistemos. Taip pat yra tokie žmonės, kurie prikaustyti prie lovos arba invalidų vežimėlio taip pat gali dėvėti sauskelnes, kadangi jie savarankiškai negali apsilankyti tualete. Taip pat tokio formato prekės gali būti naudingos ligoniams su kognityviomis disfunkcijomis. Reikia pasirinkti tokias sauskelnes, kurios geriausiai atitiks jūsų ligonio poreikius. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *