virtuves baldai kaune

Renkamės baldus nedidelei virtuvei

Dėl masiškai didėjančios žmonių populiacijos, pastaruoju metu kilo poreikis statytis mažesnius namus. Taip pat, jei namus jau turime, neretai nusiperkame nedideles sodybas už miesto, kuriose galime ilsėtis vasaros metu. Ne paslaptis, kad maži namai turi ir mažas virtuves. Tokios virtuvės baldai turi būti labai sumaniai sukomplektuoti, kad neprarastų savo funkcijos.

Virtuvės baldai Kaune – tai puiki prekių paslauga, kur galite konsultuotis su profesionaliais dizaineriais. Net ir maža virtuvė gali būti graži, funkcionali ir atitikti visus Jūsų šeimos poreikius.

Svarbiausi virtuvės baldai, be kurių tikrai negalime įsivaizduoti funkcionalios virtuvės yra: stalviršiai, gaminimo stalas, ir spintelės. Tačiau daugelis sujungia virtuvė su valgomuoju. Tokiu atveju dar yra labai svarbu stalas ir kėdės.

 

Pasinaudokite keliais puikiais patarimaisir paverskite savo nedidelę virtuvę sumania, elegantiška ir funkcionalia:

  1. Stenkitės pasistatyti kiek įmanoma daugiau spintelių ir pakabinamų lentynėlių. Nedidelėje virtuvėje jos padės patogiai sutalpinti daugelį dalykų. Gali net pasirinkti įmontuojamas į sieną spinteles. Tas pats pasakytina apie buitinę techniką – rinkitės integruojamą. Kuo talpiau viską įmontuosite – tuo daugiau laisvos vietos liks vaikščiojimui po virtuvę. Aukštai pakabinamose stumdomose lentynose galima laikyti visus smulkius prietaisus, pavyzdžiui, maišytuvus, skrudintuvus ir kita. Jei šių prietaisų nepaliksite atvirai – sutaupysite vietos ant stalo ir pati virtuvė atrodys tvarkingiau. Jei nėra pakankamai vietos statytis bufetui, kuriame norite laikyti, pavyzdžiui, servizo puodelius, geriau visą tai perkelti į kitą kambarį. Taip pat galite įsigyti bufetą ant ratukų, kurį bet kada bus galima išvežti kitur.
  2. Nepamirškite virtuvės apšvietimo. Tai yra labai svarbus aspektas. Geras ir šviesus apšvietimas suteikia net ir mažai virtuvei erdvės ir atvirumo įspūdį. Halogeninės lempos gali paversti erdvę didesne ir patogesne. Veidrodžiai taip pat gali sudaryti iliuzinį poveikį – paversti virtuvę erdvesne.
  3. Kai virtuvė yra nedidelė nėra reikalo joje statyti valgomąjį stalą. Geriau pasistatyti baro kėdes ir baro stalą. Tai tikrai labai padeda sutaupyti vietą virtuvėje.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *