Puikios pažintinės kelionės į Angliją

Lietuva  Anglija

                 Viena iš tų šalių, kurias turi  aplankyti kiekvienas turistas  tai  Anglija, kiekvienas turistas turėtų  apsilankyti šios šalies  sostinėje, Londone. Šis  miestas yra  tiesiog pripildytas senovines  atmosfera,  senais statiniais ir  žinomais  objektais, kuriuos verta pamatyti. Tačiau nepakartojama  Londono  energetika kiekvienais metais yra papildoma  naujais  dangoraižiais ir kitomis  architektūrinėmis ir inžinerinėmis naujovėmis.  Lietuva Anglija  kelionės maršrutas  yra populiarus ne tik dėl emigracijos, tačiau taip pat ir dėl turizmo. Tam, kad jūs  pamatytumėte  visus žinomus Anglijos  sostinės  objektus jums  ten reikėtų  praleisti apie savaitę laiko.  Tačiau jei jūs turite mažai laiko jums reikės  paskubėti, kad galėtumėte  susipažinti su Londonu, yra  būtina  iš  anksto nutarti ką jūs  norite pamatyti ir   atsakingai apgalvoti kelionės  maršrutą.  Kai jūs atvyksite į  Londoną  jums reikėtų  apvažiuoti Londoną visiems  puikiai žinomu dviaukščiu  raudonuoju  autobusu. Tokios  ekskursijos  kiekvieną dieną yra organizuojamos praktiškai iš kiekvieno  viešbučio. Be to,  jūs galite  internetu iš anksto  sužinoti  vietą, kurioje  jūs  atsisėsite  į  autobusą ir galėsite  užsisakyti vietą  su  nuolaida.  Standartinės  ekskursijos po Londoną  užtrunka  kelias  valandas,  yra sustojama prie  tokių dėmesio vertų  objektų, kaip  Bekingemo rūmai, Big-Benas,  Istorijos muziejus ir kiti  žinomi objektai. Kai kuriems tokios  ekskursijos  su autobusu  gali pasirodyti nuobodžios ir ilgos, tačiau tai yra  vienas iš geriausių būdų padaryti ne vieną  įsimintiną  nuotrauką.

Londonas tai yra daugelio muziejų namai, tačiau  jei jūs  turite mažai laiko tokiu  atveju jums  verta  apsilankyti modernaus meno galerijoje arba madam  Tiuso muziejuje.  Nors  šio muziejaus filialus galima  rasti  trejuose kontinentuose, tačiau  būtent Londono Tiuso muziejus  yra pats didžiausias  ir žinomiausias.  Jame  yra daugiau kaip 1000 vaškinių figūrų ir ši  kolekcija yra nuolat papildoma.  Be  žinomų  žmonių  figūrų   taip pat galima pamatyti politikų ir vietinių veikėjų vaškines  figūras. Jei  jums pakanka laiko, tokiu  atveju jūs  turėtumėte  apsilankyti  Boro turguje, kuris nedirba  tik sekmadieniais.  Tai yra vienas iš didžiausių prekybinių Londono  turgų.  Čia jūs galėsite  įsigyti daugybę kokybiškų produktų ir nepakartojamų patiekalų.  Be to, jums nebūtina  viską pirkti, kadangi daug ą  galima paragauti. Šis turgus yra pakankamai didelis, jūs galėsite  surasti ne  vieną  restoraną ir nedideles  kavines. Kai jūs  keliausite  Lietuva Anglija  maršrutu  taip pat jūs  turėtumėte apsilankyti Londono  akvariume, kuris yra  pramogų komplekse.  Šiame  akvariume  galima  pamatyti ne vieną  jūros gyventoją.  Šis  akvariumas  yra vienas iš didžiausių  visoje  Europoje ir  jis veikia  kiekvieną dieną.  Taip pat po pietų jūs galėsite  organizuoti  puikų pasivaikščiojimą puikiais Kengsintono  sodais kurie yra panašūs į oazę tarp triukšmingo miesto.  Šie  sodai yra žinomi tuo, kad  anksčiau Kengsintono dvare  gyveno princesė Diana.  Taip pat jūs  galėsite pamatyti nepakartojamą  fontaną, kuris  yra pastatytas norint ją  atminti, be pasivaikščiojimo dvaro  alėjomis šie  sodai pavargusiems  turistams  gali  pasiūlyti  poilsį šalia puikaus  tvenkinio.

Kai jūs  būsite Londone jokiu  būdu nepamirškite  keliauti popietinės  arbatėlės.  Jei jūs norėsite pasimėgauti  arbatėle  restorane jums reikėtų iš  anksto užsisakyti  staliuką.  Popietinė arbatėlė  tai  yra legendinė  Londono tradicija.  Prie arbatos įprastai siūlomi nedideli  sumuštinukai, bei tostai  su džemu, maži desertai ir kepiniai.   O tada  būtų pats laikas pailsėti ir pasiruošti pamatyti kaip atrodo naktinis Londonas.  Visa Anglija  garsėja  savo pub‘ais ir  Londonas  jums gali  pasiūlyti ne vieną pub‘ą, bei įvairias alaus  rūšis, kurių  jums tikriausiai  niekada neteko ragauti. Tokia  vakarienė ir  angliško  alaus gurkšnojimas  taps  puikia dienos  pabaiga.  Tai yra  visos priežastys dėl kurių verta  keliauti  Lietuva Anglija maršrutu.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *