Populiarūs mitai apie kosmetiką

dekoratyvinė kosmetikaDekoratyvinė kosmetika yra labai populiari jau ištisus šimtmečius. Ji yra reikalinga moterims, kad jos galėtų išreikšti save ir išryškinti savo veido bruožus. Kokybiška dekoratyvinė kosmetika suteikia pasitikėjimo savimi. Tačiau, kaip bebūtų gaila, vis dar sklinda nemažai mitų, kurie kai kurias moteris atbaido nuo tam tikrų grožio produktų pirkimo. Galima išskirti penkis populiarius mitus apie dekoratyvinę kosmetiką:

Daugiau informacijos: www.bio-kosmetika.lt

  1. Kai kurie lūpų dažai turi per daug didelį pavojingo švino kiekį.

Tai yra visiškas mitas, nes kosmetikos ir parfumerijos asociacijos teigia, jog švino kiekis, kurį galime rasti kosmetikoje yra žymiai mažesnis, nei kiekis, kurį kasdien gauname su maistu, vandeniu ir oru.

  1. Kūno dezodorantai gali sukelti krūties vėžį, nes juose yra kancerogenai. Toksinai sukelia krūtinės limfmazgių didėjimą.

Nacionalinis vėžio institutas sumažina šiuos gandus. Limfmazgiai atsikrato toksinų per inkstus ir kepenis, o ne per prakaito liaukas. Atlikti moksliniai tyrimai rodo, kad kūno dezodorantai gali sukelti tik alergiją, o ne krūties vėžį.

  1. Kai kurie tepalai gali po truputį „sunaikinti“ odą.

Eksperimentai parodė, kad labiausiai dėl jautrios odos yra kaltas natrio laurilsulfatas. Ši medžiaga pažeidžia apsauginį odos sluoksnį ir naikina odos ląsteles. Reguliarius tokių tepalų naudojimas gali sukelti odos sausumą, lupimąsi, plaukų slinkimą, spuogų atsiradimą ir dermatitą. Todėl yra svarbu atidžiai skaityti prekių pakuotes ir žiūrėti, kad šios medžiagos nebūtų jokioje Jūsų perkamoje kosmetikoje.

  1. Kosmetikoje naudojami konservantai yra kenksmingi odai.

Verta žinoti, kad konservantai yra svarbūs kosmetikoje, nes saugo ją nuo bakterijų susidarymo. Be konservantų, kosmetikoje būtų daug bakterijų, kurios sukeltų odos infekcijas ir akių problemas.

  1. Sintetiniai dažikliai ir kvapikliai yra kenksmingi mūsų sveikatai.

Tiek sintetiniai, tiek ir natūralūs kvapikliai gali sukelti alergiją, ypač yra pavojingi dažikliai, kurie yra naudojami, pavyzdžiui, plaukų dažuose. Būtent todėl, kai perkate naujus dekoratyvinės kosmetikos gaminius, turite skaityti produktų aprašymus. Tai yra svarbu, kadangi pasaulyje vis dar yra sunku pažaboti kenksmingų sudedamųjų komponentų naudojimą. Kosmetikos pramonė vis dar yra gana nepriklausoma.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *