Perka mišką palankiomis sąlygomis

perka miskusMiškas gali suteikti vieną iš geriausių statybinių medžiagų pasaulyje, tai yra medžiaga, kurios dėka  galima pastatyti puikius medinius namus.  Jūs turite mišką? Jūs neturite laiko kada jį  galėtumėte prižiūrėti ir nežinote  kaip tai reikia tinkamai atlikti?  Tokiu atveju UAB ,,Vizon“ tai yra patogus būdas  greitai ir naudingai parduoti savo  mišką. Nežinote kas perką miškus? Mūsų įmonė perka miškus.

Mes perkame miškus su žeme ir taip pat perkame miškus  iškirtimui. Turite savo mišką ir norite jį greitai parduoti? Mes atliksime jūsų miško vertinimo darbus per dvi paras. Miško vertinamas yra vykdomas atsižvelgiant į medžių aukštį, amžių , vidutinį medžių skersmenį, tai  kokioje vietoje auga jūsų miškas, koks toje vietoje yra reljefas.  Jūs gausite sau teisėtai priklausančius pinigus, kai tik bus pasirašyta pirkimo-pardavimo sutartis. Jūs galėsite gauti pinigus pavedimu į jūsų banko sąskaitą arba grynaisiais, tačiau būsite garantuoti, kad visi darbai atliekami sklandžiai ir jūs galėsite nesijaudinti dėl atsiskaitymo.

Jei jūs norite parduoti savo mišką iškirtimui UAB ,,Vizon“ taip pat tai gali padaryti ir jūs galite drąsiai kreiptis į mūsų įmonėje dirbančius specialistus.  Jums nemokamai bus suteiktas jūsų miško įvertinimas, sužinosite kokia yra jūsų medienos kaina.  Jei jūs parduosite savo mišką iškirtimui jūs galėsite išsaugoti savo žemę, kurioje augo miškas ir vėliau ją galėsite kažkaip panaudoti  ir  galėsite vėliau žemę palikti savo vaikams ir anūkams.  Taip pat tai gali tapti puikia investicija į jūsų ateitį, juk vėliau medienos kaina gali kilti ir jūs turėsite palankią progą gauti papildomas pajamas. Žinoma,  tiek miško pardavimas su žeme, tiek ir miško pardavimas turi savo privalumų ir trūkumų, todėl   pradžioje reikėtų apmąstyti, kuris variantas jums yra tinkamiausias. Ar jūs norite atsisakyti savo miško galutinai ir norite pašalinti jūs kamuojančius rūpesčius ar norite  gauti pajamas dar po kelių ar kelių dešimčių metų.  Svarbiausia yra nutarti koks  variantas jums yra tinkamiausias ir palankiausias, o visus kitus darbus sutvarkysime mes. Juk UAB ,, Vizon“ perka miškus, todėl mums yra svarbu pasirūpinti, kad visi darbai vyktų skaidriai ir mūsų klientai būtų patenkinti teikiamomis paslaugomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *