Parduodami butai Kaune

parduodami butai kauneGyventojai, prieš keisdami seną butą į mažiau seną arba įsigydami naujos statybos gyvenamąjį būstą, ilgai svarsto, kuris iš minėtų dviejų variantų yra geriau. Investicijos didelės, todėl sprendimas negali būti skubotas. Parduodami butai Kaune gali pasiūlyti to, ko ieško įmantriausias vartotojas.

Daugiau informacijos: www.smeliai.lt

Naujos statybos butais verčiasi ne viena nekilnojamojo turto bendrovė, tačiau šįkart aptarsime neperseniausiai Kaune išdygusį naujų butų projektą. „Smėliai“ yra projektas, kuris pasirūpino, kad Šilainiuose, viename iš saugiausių miesto rajonų atsirastų laisvų naujos statybos butų. Juos verta rinktis dėl daugybės priežasčių, kurias netrukus aptarsime. Pirmiausia tai butai turi patogų išplanavimą. Trijų kambarių bendras plotas siekia 60 kvad. metrų, todėl yra pakankamai erdvus. Namas yra devynaukštis, todėl norimą aukštą gauti nebus sunku. „Smėlių“ namai yra ypač gerai apšiltinti, todėl šildymo sąskaitos net šalčiausiu metu yra minimalios. Tuo jau įsitikino pirmos 50 šeimų, kurios jau nusipirko butus„Smėliuose“. Gyventojai patenkinti, kad turi gerą susisiekimą viešuoju transportu, o su taksi iki senamiesčio nuvažiuoja vos už 10 litų. Arti yra mokyklos, darželiai, parduotuvės ir visa kita, ko reikia kasdieniame gyvenime. Įvažiavimas į kiemą yra automatizuotas, o saugumui namuose užtikrinti laiptinės durys yra su vaizdine telefonspyne. Jei susirgtų vienas iš šeimos narių, naudinga, kad netoliese yra ligoninė.

Privalumus galima vardinti ilgai, bet geriausias būdas įsitikinti šios vietos privalumais tai pamatyti savomis akimis. Susisiekti telefonu su vadybininku ar kitu specialistu, kuris dirbo konkrečiai su daugiabučio statybomis. Jums bus atsakyti visi klausimai ir neliks abejonės dėl buto pirkimo. Pasižvalgykite internete ir pamatysite, kad parduodami butai Kaune yra tikrai palankiomis kainomis. Nekilnojamojo turto agentams šiuo atveju nereikia nieko meluoti, nes butai „Smėliuose“ yra naujos statybos, o jei pirksite naudotą butą, jo savininkas mėgins paslėpti visus buto trūkumus, tikins jus, kad neseniai atliktas remontas kokybiškomis medžiagomis. Įsikėlus į senesnį butą gali paaiškėti, kad jame prastai įmontuoti langai ir nuolatos kaupiasi drėgmė, o neseniai paslėptas pelėsis netrukus atsinaujins. Tokių ir kitokių atvejų dažnai girdime, tačiau žmonės nepasimoko iš to ir patys atsiduria situacijose, kai į butą reikia investuoti vos ne pusę sumos, už kurią jį pirkote.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *