Maisto papildai – ne maisto pakaitalas

Maisto papildai negali būti vartojami kaip maisto pakaitalas. Tai yra svarbiausia taisyklė, kurios privaloma laikytis, kai patariama gerti maisto papildus. Iš esmės, maisto papildai yra vitaminų kompleksai, kurie padeda nenusilpti žmogaus organizmui, kai jis patiria daugiau streso arba intensyviai sportuoja. Maisto paildai gali suteikti žmogui daugiau energijos, netgi grožio ar pagerinti nusilpusį regėjimą. Jų naudojimas yra labai platus, todėl ir jų pirkimas turi būti tikslingas. Negalite tiesiog imti ir sugalvoti patys, kad gersite vienokius ar kitokius maisto papildus. Juos jums turėtų paskirti ar rekomenduoti šeimos gydytojas, jūsų asmeninis sporto treneris arba vaistininkas, po pokalbio su jumis. Maisto papildaimaisto papildai negali būti vartojami savavališkai arba ilgesnį laiką nei to reikia organizmui. Vitaminų perdozavimas yra įmanomas reiškinys, tačiau hipervitaminozė pasitaiko retai. Žmonės supranta, kad nors maisto papildai ir nėra vaistai, bet jiems paskirtas dozacijas reikia išlaikyti. Negalima gerti jų didesnėmis porcijomis nei nurodyta ant pakuotės ar kitaip nei buvo rekomenduota specialistų.

Sveika gyvensena vis dažniau yra siekiamybė, bet kai maiste yra tiek chemijos, tai sunku pasiekti to sveiko maitinimosi. Dėl to chemijos buvimo maiste, dėl maisto apdirbimo procesų, maistas praranda didelę dalį savo vertės, praranda vitaminus. Kai kartu su maistu nepavyksta gauti vitaminų dienos normos, tada maisto papildai gali net labai padėti. Mūsų valstybėje, kaip ir kitose, žiemos metu sunku gauti tikrai šviežių daržovių ir vaisių, be to, žiemą judame mažiau. Dėl šių veiksnių žmogaus organizmas yra apsunkęs, surambėjęs, kartais net nusilpęs. Vitaminų vartojimas šiuo atveju yra pagalba organizmui. Turite žinoti, kad jei matote nepageidaujamus požymius (lūžinėja nagai, padidėjo plaukų slinkimas, pleiskanoja veido oda, suskirsta lūpos), tai reiškia, kad jūsų organizmui trūksta vitaminų. Maisto papildai ir yra ta prekė, kuri pašalina vitaminų trūkumą. Organizmas gauna tas medžiagas, kurių jam trūksta ir taip atsigauna.

Maisto papildai gali būti tarsi vaistas nuo blogos nuotaikos, nes kai organizmas jaučiasi prastai, mums sunku šypsotis. Šypsena gyvenime yra būtina, nes ji erzina mūsų priešus, o mums yra lengviau kovoti su stresu, kuris užklumpa pačiais netikėčiausiais momentais. Žmogaus vidinė būsena yra priklausoma nuo to, kaip žmogus jaučiasi fiziškai. Žinoma, tai nereiškia, kad jai labai daug sportavote ir kūnui dvę per didelį krūvį jaučiate skausma, jau turite bėgti pirkti maisto papildų, čia jie nepadės. Sportuokite pradėdami nuo nedidelių krūvių pagal savo pajėgumą ir krūvį didinkite palaipsniui. Visai kitas reikalas, jei jums dažnai kojos pirštus sutraukia mėšlungis, kurio sulaukiate nesportuodami, o, pvz., prieš užmiegant. Toks su sportu nesusijęs mėšlungis gali reikšti kalio arba magnio trūkumą. Tai taip pat yra maisto papildai, kuriuos perkant reikia pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jei jie pritaria, kad maisto papildai duos teigiamus rezultatus, galite drąsiai juos pirkti tiesiogiai vaistinėje arba internetu. Pirkdami internetu įžvelkite tą pliusą, kad prekė jums bus pristatyta į namus. Dažniausiai už pristatymą reikia sumokėti kurjeriui, bet juk niekas nedirba dykai. Prisiminkite socialinę reklamą, kur teigiama, kad už darbą paploti delnai negana, reikia atsiskaityti už tai, ką naudoji. Tai yra įvertinimas darbui, kurį dirba žmogus.

Ir pabaigai norime priminti, kad pirkdami internete turite visas galimybes pasižiūrėti, kur maisto papildai parduodami pigiau. Jei manote, kad maisto papildai yra pardavinėjami tik vaikštant iš namų į namus ir juos siūlant, tai klystate. Jų galima rasti vaistinėse, juos vadybininkai siūlo pirkti telefonu. Pardavimų būdų yra begalės, tad rinkitės apgalvotai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *