Langų meistras turi būti auksarankis ir auksaburnis

langų meistrasLangų meistras turi būti auksarankis ir auksaburnis tai reiškia, kad reikia ne tik gerai dirbti, bet ir gražiai bendrauti su klientais. Šiandien aptarsime du dalykus: kas yra geras klientas ir kas yra puikus langų meistras. Tad pradėkime nuo pradžių. Namų statyboje visi trūkumai pasirodo ne iš karto, o pajuntami kiek vėliau. Namas dažniausiai statomas šiltuoju metų sezonu, sutinkate? Tai reiškia, kad tada beveik neįmanoma pajusti, ar langai ir durys yra tinkamai izoliuotos, kad nepraleistų šalčio. Paprasčiausiai, šiltuoju metų laiku lauke nėra šalčio, todėl jo ir nejuntame, bet kas atsitinka, kai ateina drėgnas, lietingas ruduo ir žvarbi žiema. Tiesa, žiemos jau nebe tokios žvarbios kaip kadaise, tačiau šaltukas su minusine temperatūra už lango tikrai dar egzistuoja.

Daugiau informacijos: www.languservisas.lt

Mes visai nenorime, kad neigiama lauko temperatūra darytų įtaką mūsų kambarių vidaus temperatūrai, ar ne? Vadinasi, geras klientas būtų tas, kuris ilgai nekenčia diskomforto namuose ir laiku kreipiasi į specialistus. O dabar atėjo metas pereiti prie to, kas yra geras langų meistras. Tai yra žmogus, kuris kas rytą atsikelia su šypsena, nes žino, kad išaušo nauja diena, kai vėl turės progą padėti kitiems žmonėms. Tai paslaugus ir teigiamai nusiteikęs darbininkas, o jo gera nuotaika kyla iš to, kad jis mėgsta savo darbą. Mėgdamas savo darbą jis kas kartą per naują iškvietimą stengiasi aptarnauti klientus vis geriau ir kokybiškiau kiek tik tai įmanoma. Geras langų meistras, be abejonės, moka įsiklausyti į kliento lūkesčius ir juos išpildyti iki galo, kad neliktų nei problemos, nei tikimybės atsirasti skundams. Akivaizdus momentas yra tas, kad langų meistras per ilgus darbo metus įgyja daug neįkainojamos patirties ir dėl puikiai atliktų darbų išvietimų metu jis pelno gerą vardą klientų akyse bei tiesioginio direktoriaus akyse. Juk visi žino, kad geriausia dirbti tada, kai aplinka maloni, vadinasi, geras langų meistras tikisi ir pasiekęs iškvietimo vietą rasti geranoriškai nusiteikusius žmones, o ne tokius, kurie per visą darbo procesą skersai propetį žiūrį lyg į kokį nusikaltėlį, kurio negalima paleisti iš akių. Taip, kriminalinis gyvenimas Lietuvoje egzistuoja, tačiau nebūtina būti tokiems beprotiškai įtariems. Įsivaizduokite, kad jūs esate langų meistras ir kad jūs esate stebimas kaip per padidinamąjį stiklą. Nemalonu, ar ne? Tad verčiau gražiai bendraukime vieni su kitais ir visiems bus smagiau.

Geras langų meistras moka atlikti langams remontą nepriklausomai nuo to, kokio senumo langas ir kas jį pagamino. Langų meistras kvalifikuotai atlieka langų reguliavimą, keičia langų gumas ir kitus darbus. Langų ir durų sandarinimas yra panašaus profilio darbas, todėl esant kliento poreikiui langų meistras gali sutvarkyti ir duris. Langų meistras remontuoja plastikinius, medinius langus ir visai nesvarbu, kelintame aukšte gyvenate. Nesvarbu ir tai, ar gyvenate bute, ar privačioje valdoje esančiame nuosavame name. Gali tai būti ir verslo ar kitokios patalpos. Esmė tame, kad geras langų meistras yra tas, kuris suremontuoja ir atnaujina langą bet kokiomis sąlygomis, bet kokioje vietoje, nes jis yra patyręs. Būtent patirtis langų meistrą paverčia tikru meistru.

Kokybiškam verslui reikia bendradarbiavimo. Turime omenyje, kad sklandus langų funkcionavimas priklauso tiek nuo kliento, tiek nuo langų meistro. Langų meistras, kad ir koks puikus būtų, nėra aiškiaregis ir neatvažiuos daryti remonto, jei nebus padarytas iškvietimas. Todėl kliento pareiga yra paskambinti į įmonę ir užsisakyti langų remonto paslaugą. Į iškvietimus visada reaguojama operatyviai, jie užregistruojami sistemoje ir su užsakovu būna suderinamas tinkamas laikas atvykimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *