Kuo plastikiniai langai geriau nei mediniai langai?

Plastikiniai langai

Plastikiniai langai Anksčiau, kai buvo pasirenkami langai nebuvo užduodami jokie klausimai, kurie yra užduodami dabar.  Kadangi  anksčiau langai buvo  tik mediniai.  Šiais laikais įmonės siūlo platų įvairių langų sistemų pasirinkimas, kurie  turi savo privalumus ir trūkumus.  Šiuo metu langai gali  būti mediniai, plastikiniai, aliuminiai ir euro langai.  Iš tiesų visos  šios langų sistemos yra  skirtos tam, kad būtų išsprendžiamos įvairios užduotys. Ir  labai svarbu tinkamai mokėti pasirinkti langus.  Plastikiniai langai tai yra optimalus  sprendimas, kai yra statomi arba rekonstruojami pastatai. Profilis, kuris  yra vadinamas polivinchloridas, kai yra  gaminami langai ir durys. Ir šios  medžiagos pasižymi ne vienu  privalumu,  aukštomis naudojimo savybėmis, kurios ženkliai pralenkia  medieną ir aliuminį.  Dažniausiai tokių  langų pagrindinis pasirinkimo kriterijus yra  patraukli kaina. Plastikiniai  langai yra gaminami naudojant polivinchloridą. Šiuolaikiniai plastikiniai langai  turi ne vieną privalumą.   Visų pirma, tokie  gaminiai pasižymi ilgu naudojimo laikotarpiu ir atsparumu atmosferos poveikiui. Tokie  langai gali tarnauti apie 50 metų. Tokios  konstrukcijos gali  būti naudojamos įvairiomis klimato sąlygomis. Visų antra, plastikiniai langai turi gražią  estetinę išvaizdą, jie  harmoningai  atrodo prie bet kurio interjero. Jie gali būti montuojami  tiek  gyvenamose, tiek ir negyvenamose patalpose. Šiuolaikiškas gamybos ciklas suteikia  galimybę pagaminti įvairios  formos, spalvos, dydžio ir faktūros gaminius. O tai yra labai svarbu, kai yra realizuojami unikalūs dizaino projektai.

Trečia, plastikiniai langai  yra gaminami iš  plastikinių profilių, jie gali pasigirti labai  aukštu  hermetiškumo lygiu.  Tokie  langai  suteiks  galimybę užtikrinti geras garso ir šilumos  izoliacijos savybes, o tai ženkliai  sumažins  naudojimo išlaidas.  Tinkamai sujungus stiklo paketus bus užtikrinama hermetiška  konstrukcija. Plastikiniai langai ženkliai  sumažina  buto šildymo sąskaitas.  Puikią  garso izoliaciją  tinkamai įvertins  kiekvienas triukšmingo miesto gyventojas gyvendamas judrioje gatvėje.  Dar vienas plastikinių langų privalumas tai yra paprastai naudojamos konstrukcijos.  Tokie  langai iš jūsų nereikalaus  ypatingos priežiūros.  Jie galės  būti plaunami su plaunamųjų priemonių  pagalba. Šių langų profilis nereikalaus apdorojimo  specialiomis priemonėmis, pakartotinio dažymo, lakavimo, bei atliekamo šildymo šaltuoju metų laiku.  Plastikinių langų furnitūra taip pat nereikalaus  jokios  specialios priežiūros, reguliaraus mechaninių detalių sutepimo.  Be to,  plastikiniai langai yra gaminami naudojant tokias medžiagas, kurios  nesuteikia galimybės plisti liepsnai.  Plastikiniai langai atitinka  visus tarptautinius  saugumo standartus. Šie langai neišskiria į atmosferą jokių  kenksmingų medžiagų, todėl šios konstrukcijos  yra saugios  žmogui. Jos gali būti montuojamos  vaikų darželiuose  ir medicinos įstaigose.  Kokius privalumus  turi plastikiniai langai prieš medinius langus?  Plastikas pasižymi pakankamai dideliais naudojimo resursais, jo  neveikia  vabzdžiai  ir kiti mikroorganizmai,  bei  puvimas. Šiems langams yra reikalinga minimali priežiūra. Plastikinių ir medinių  langų kaina yra visiškai  skirtinga. Pirmieji kainuoja  kur kas mažiau, nei  antrasis  variantas.  Šių  langų elementai gali būti labai paprastai pakeičiami, PVC profiliai  turi  hermetišką  konstrukciją ir jiems nebus  reikalinga papildoma  apdaila.

Taigi  ką geriau pasirinkti plastikinius  ar medinius  langus? Viskas kas  jau  buvo paminėta  suteikia  galimybę padaryti išvadas, kad plastikas yra kur kas geresnės kokybės  nei mediena. Jei plastikiniai langai būtų lyginami su  mediniais langais tokiu  atveju galima pasakyti, kad jie nusileidžia pagal  daugybę parametrų.  Kur kas naudingiau įsigyti žinomo  prekinio ženklo plastikinius langus, kurių kaina bus adekvati. Nei įsigyti medinius langus, kurių kaina  bus  didesnė, tačiau  parametrai bus tokie patys kaip ir plastikinių langų. Daugelis  gyventojų susiduria su  tokia problema, kurias turi  mediniai langai.  Žiemą  mediniuose languose kaupiasi ledas, o vasarą  jis  tirpsta, tai atitinkamai suteikia galimybę  susidaryti   nereikalingai drėgmei.

 

Daugiau informacijos : http://www.vivalangai.lt 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *