Kas yra svarbu, kai renkamės priekabą?

priekabosPriekabos – labai svarbi transporto priemonių sudedamoji dalis. Kai mums prireikia pervežti nemažą kiekį tam tikrų krovinių, ne visada gali pakakti tik sunkvežimio. Neretai yra reikalingos ir priekabos. Pavyzdžiui, jei mums reikia pervežti gyvulius iš vieno ūkio į kitą – jie į sunkvežimį netilps ir mums reikės uždaros priekabos. Uždaros priekabos yra naudojamos ne tik lengvuosiuose automobiliuose, bet ir sunkvežimiuose, savivarčiuose ir motocikluose. Jos išsikiria tuo, kad suteikia papildomą apsaugą kroviniams. Jas galima pritaikyti bet kokio tipo kroviniams.

Priekabos būna įvairių dydžių, stilių ir gali suteikti skirtingas galimybes. Kiekvienas iš mūsų tikrai nenori įsigti netinkamos priekabos, todėl reikia daug ką nuspręsti, prieš jas įsigyjant. O jei priekaba yra reikalinga tik laikinai, protingiausia būtų ją tiesiog išsinuomoti. Galima išskirti pagrindines gaires, kurios padės lengviau išsirinkti reikiamą priekabą:

  • Nuspręskite, kokiam tikslui Jums yra reikalinga priekaba? Tai nulems jos dydžio pasirinkimą. Kuo didesnis krovinys – tuo reikės didesnių išmatavimų priekabos. Nuo krovinio priklausys ir jo pritvirtinimo būdas.
  • Kokiais atstumais Jums reikės važinėti su priekaba? Jei atstumai nedideli, vietiniai – pakaks paprastesnės priekabos. Tačiau, jei važiuosite didelius atstumus ir po užsienio šalis, prireiks daugiau papildomų elementų. Pavyzdžiui, papildomos atsarginės padangos priekabai, atsarginių tvirtinimo elementų, galinių žibintų ir kita.
  • Kokios rūšies bus Jūsų kroviniai? Pavyzdžiui, jei tai gyvuliai, reikės priekabos su papildomomis angomis, grotelėmis, pro kurias jie galėtų kvėpuoti. Jei kroviniai negabaritiniai – prireiks aukštesnės arba ilgesnės priekabos.
  • Kokį biudžetą galite skirti naujos priekabos įsigijimui arba nuomai? Tai lemia labai didelį vaidmenį dėl priekabos kokybės ir dydžio. Jei kroviniai Jums yra labai svarbūs, verta investuoti ir nepagailėti pinigų priekabai. Jei norite sutaupyti, įsitikinkite, kad neperkate įvairių, Jums nereikalingų priekabos priedų.
  • Ar preikabą naudosite marketingo tikslais? Galbūt ant jos galvojate reklamuoti savo įmonės logotipus, nuotraukas ir nurodyti telefono numerius? Specialios įmonės suteikia galimybę užsisakyti maketavimo paslaugas. Tačiau tai, žinoma, kainuos papildomus pinigus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *