Automobilių nuoma

Kaip vyksta automobilių nuomos procesas?

Automobilių nuoma Vilniuje – paslauga, kuri ima labai sparčiai populiarėti. Šiuolaikinis ir greitas gyvenimo tempas didina šios paslaugos poreikį, nes visi mes dažnai skubame, bet tuo pačiu norime taupyti ne tik laiką, bet ir pinigus. Ypač tai pasakytina apie verslininkus: jiems kasdien tenka dalyvauti posėdžiuose ir kituose susitikimuose. Kiekvienam darbuotojui reikia vykti į tokius susirinkimus su geros klasės automobiliais, todėl neretai visiems jiems yra išnuomojami vienodi automobiliai.

Automobilių nuoma – paslauga, kuri įvyks sklandžiai tik tuo atveju, jei Jūs būsite tinkamai susipažinę su visu procesu. Ne kiekviena nuomos bendrovė yra atvira ir skelbia tikras nuomos kainas. Todėl yra labai svarbu kainą derinti prieš pat visą procesą ir visada teirautis nuolaidų (ypač, jei sudarote ilgalaikės nuomos sutartį, ar, jei nuomojatės ne vieną, o kelis ir daugiau automobilių).

Tam, kad būtų lengviau išsirinkti automobilių nuomos saloną, atsižvelkite į savo gyvenamąją vietą, kainas ir kitų klientų atsiliepimus apie įmonę. Visą šią informaciją galite visada rasti internete. Turėkite galvoje, kad nuomotis automobilį, gali tik vairavimo teises turintis asmuo ir ne jaunesnis nei 20 metų. Dažnai bendrovės reikalauja turėti bent vienerių metų vairavimo stažą.

Kitas esminis Jūsų žingsnis yra išsirinkti automobilį, kurį nuomositės. Jei jau iš anksto žinote, kokio norite – puiku, Jūsų paieška bus sutrumpinta. Jei Jūsų išsirinkta bendrovė neturi Jums reikiamo automobilio, reikės ieškoti arba kitos bendrovės arba apsvarstyti panašaus automobilio nuomos galimybę. Rinkdamiesi transporto priemonę, pasidomėkite, ar daug degalų ji sunaudoja, ar jos valdymas Jums yra priimtinas ir kitus apsektus. Jei abejojate – nuvažiuokite į automobilių nuomos punktą ir paprašykite, kad leistu pasibandyti kelis variantus.

Prieš pasirašydami nuomos sutartį, atidžiai perskaitykite visas nuomos sąlygas. Jei turite klausimų – visko paklauskite. Konsultantai Jums visada mielai atsakys į visus rūpimus klausimus. Tai labai svarbi automobilio nuomos dalis, nes priešingu atveju, gali kilti netikėtų nesklandumų. Pasidomėkite, ar į nuomos kainą įeiną: draudimas ir kiti su automobiliu susiję dokumentai, nemokama pagalba kelyje bet kuriuo metu, pakaitinis automobilis, sugedus pirmajam. Taip pat peržvelkite, ar automobilyje nėra jokių akivaizdžių gedimų, tam, kad vėliau neliktumėte apkaltintas Jūs.

Laikykitės visų sutartyje nurodytu sąlygų, nevėluokite grąžinti automobilį ir galėsite džiaugtis visais šios puikios paslaugos privalumais.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *