Kad važiavimas su dviračiu būtų saugus

dviraciai

Išsirinkti net patį paprasčiausią, paprastiems pasivažinėjimams  tinkam dviratį ne taip jau paprasta ir lengva kaip gali pasirodyti iš pradžių. Žinoma  profesionalaus dviračio rinkimasis dažniausiai dar sunkesnė užduotis. Kuomet dviratį renkasi dar tik bepradedantis vairuotojas pasirinkimo kriterijus  yra  Dviračio išvaizda. Tačiau jei dviratis patinka, mes ne visada jį skubame pirkti. Papildomas pusvalandis renkantis dviratį gali sutaupyti ne tik pirkėjo nervus, tačiau taip pat ir pinigus.  Tačiau  į ką iš tiesų reikėtų  atkreipti dėmesį, kai yra pasirenkami dviračiai, kad jie jums  tarnautų  ilgai ir kokybiškai?  Žinoma,  išsirinkti tinkamai Jums  gali padėti ne kas kitas, o profesionalus dviratininkas arba dviračių parduotuvės konsultantas. Kai Jūs renkatės dviratį yra būtina žinoti kokiam tikslui bus naudojamas  dviratis ir kokia danga Jūs važinėsitės. Jei ketinate važiuoti miesto keliais, tokiu  atveju jums bus tinkamas ne profesionalus  dviratis, kuris yra skirtas varžyboms,  o įprastas miestui skirtas dviratis. Jei jūs labiau norite ir mėgstate važiuoti  prastais keliais, miškais, kalnais, tokiu atveju jums yra reikalingas dviratis, kuris turi  įmontuotus amortizatorius.  Taip pat galite apsvarstyti BMX dviračių alternatyvą.  Šiais laikais  tokie dviračiai  yra  labai populiarūs tarp paauglių. Tai yra ekstremaliam  važiavimui  ir įvairiems triukams skirti  dviračiai.  Važinėjant  su jais galima  šokinėti, važiuoti laiptais, bordiūrais ir taip toliau. Taip pat yra dviračiai, kurie yra  skirti  kitokiam  važiavimo stiliui, tai yra, kai  vamzdžiai yra įstatomi į specialius  vamzdelius ir jie gali  slysti turėklais ir bordiūrais.  Tai jau yra sudėtinga technika.

Kai kalbame apie dviračius, dviratis yra įsivaizduojamas kaip vientisas mechanizmas ir kurį galima nusipirkti parduotuvėje. Miesto dviračiai tokie ir yra – paprasti. Tačiau jei jūs norite važiuoti sudėtingais, neasfaltuotais keliais, tokiu  atveju dviračiai yra surenkami kaip konstruktoriai iš daugybės įvairių ir sudėtingų detalių.  Žinoma, pagrindinės detalės  yra rėmai, ratai, stabdžiai,  žvaigždutės ir kita. Kai renkatės dviratį jums reikėtų  atkreipti dėmesį į tai koks  yra dviračio rėmas, kadangi tai yra  dviračio pagrindinis elementas.  Kadangi  ant jos  bus tvirtinamos  visos  kitos dalys.  Jos gali  būti keičiamos, atnaujinamos, remontuojamos, tačiau rėmas visada lieka savo vietoje.  Kita dalis  be kurios  labai sudėtinga įsivaizduoti dviratį tai yra ratai.  Dažniausiai būtent  nuo jų priklauso ne tik patogumas, tačiau taip pat ir saugumas važiuojant dviračiu. Jei jūs važinėsitės mieste  yra labai svarbu, kad ratai būtų labai dideli ir pakankamai platūs. Tai jums  suteiks patogų ir komfortabilų važiavimą.  Plačių ratų dėka jūs  galėsite net ir prastu keliu važiuoti  be jokių Kliūčių, kurios  jums gali trukdyti sklandžiai važiuoti.  Plentiniai dviračiai turi didelius ir labai plonus ratus, o jų padangos labai tvirtos. Tokiu dviračiu galėsite važiuoti  tik kokybišku asfaltu.

Tačiau  važiuojant dviračiu yra svarbu ne tik  išvystyti pakankamą greitį, tačiau taip pat mokėti jį suvaldyti.  Atitinkamai šiuo  atveju jums gali padėti  stabdžiai. Stabdžiai būną įvairių tipų.  Stabdžiai gali  būti  kojiniai, kurie šiais laikais yra praktiškai nenaudojami.  Dažniausiai naujuose  dviračiuose  yra  montuojamos  stabdžių rankenėlės.  Jei jūs dar esate tik pradedantysis dviratininkas, tokiu atveju jums  bus tinkamiausi  rankiniai stabdžiai, jie gali  būti tik galiniai,  arba ir galiniai ir priekiniai.  Yra dviračiai, kurie turi tik priekinius stabdžius, tačiau tai nėra labai geras pasirinkimas.  Jei jūs labai  staigiai stabdysite tik priekiniais stabdžiais galima  iškristi per dviračių priekį. Tai yra labai pavojinga. Norite įsigyti dviratį? Tokiu  atveju pirmiausia jums reikia nuspręsti koks  dviračio modelis  jums  bus tinkamiausias.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *