Ką reikia žinoti, jei perkame naudotus biuro baldus?

biuro baldaiTiems, kas siekia sutaupyti pinigų, tačiau nori įsigyti geras prekes – pravers naudoti biuro baldai. Ypač apsimoka juos pirkti, jei biuras yra visiškai tuščias, į jį ką tik įsikėlėte, o baldų reikia tikrai nemažai. Naudoti biuro baldai paprastai kainuoja apie 30-40 procentų mažiau, nei nauji. Todėl yra didelė proga sutaupyti pinigų ir sumažinti galimai išmetamus baldus į aplinką.

Daugiau informacijos : www.paliuciobaldai.lt

Jūs visada turite galimybę įsigyti naudotus baldus ne visiškai visus. Pavyzdžiui, biuro stalus galite pirkti naujus, tačiau kėdes arba uždangas – dėvėtus. Visada įsitikinkite, kad naudotus biuro baldus perkate iš patikimo pardavėjo. Taip pat pagalvokite, ar verta pirkti baldus be garantinio laikotarpio? Patikrinkite prekiautojo reputaciją internete ir stenkitės nepirkti baldų iš neaiškių pardavėjų interneto skelbimuose.

Atminkite, kad yra galimybė įsigyti ir perdirbtus baldus. Tokie baldai paprastai turi garantinį laiką, nes jie yra tarsi „prikelti naujam gyvenimui“. Tai garantuos Jums, kad baldų kokybė yra gera.

Patys taip pat nevenkite atidžiai apžiūrėti baldų kokybę. Tikriausiai nenorite, kad biuro baldai po kelių mėnesių imtų ir sulūžtų, todėl nepirkite spontaniškai. Biuro baldai turėtų būti pagaminti iš kokybiško medžio ir tai turi atsispindėti pačioje išvaizdoje. Nepamirškite patikrinti ir baldų tvirtumo bei visų sujungimų.

Tiksliai išmatuokite visą savo biuro erdvę. Jūs mokate realius pinigus, todėl turite priimti atsakingus sprendimus. Geriausia būtų, jei pasisamdytume interjero dizainerį. Jis padėtų geriausiai išnaudoti visą erdvę. Pavyzdžiui, biuro stalai būna įvairių dydžių, todėl reikia rinktis, atsižvelgiant į darbo pobūdį. Jei darbe vien tik kompiuteriai – tai stalai gali būti mažesni (jei kompiuteriai yra nešiojami). Tačiau, jei darbas yra administracinis ir ant stalo nuolat mėtosi daug popierių, verta žinoti, kad tokiam darbui pobūdžiui pravers didelis biuro stalas. Dar geriau, jei jis bus lenktas: vienoje pusėje bus galima pasistatyti kompiuterį (arba monitorių), o kitoje dalyje pasistatyti lentynas popieriams arba tiesiog pasisukus priiminėti klientus. Visais atvejais yra rekomenduojama konsultuotis su baldų pardavėjais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *