Ką reikia žinoti apie burnos higieną ir organinę kosmetiką?

organine kosmetikaAr žinojote, kad bakterijos Jūsų burnoje gyvena apnašų pavidalu, pažeisdamos dantis ir dantenas ir sukeliančios dantenų ligas? Jei norite išvengti tokių problemų, reikia užsiimti burnos higiena kiekvieną vieną.

Burnos higienos priemonės – tai tokios priemonės, kurios padeda prižiūrėti ne tik dantis, bet ir visą burną, siekiant nuolat mažinti bakterijų kiekį. Šių priemonių pasirinkimas yra labai platus, tačiau geriausias pasirinkimas būtų burnos organinė kosmetika. Organinės priemonės veikia visiškai kitaip nei cheminės ir suteikia geresnius rezultatus. Tačiau, visų pirma, susipažinkite, kas yra apnašos, kaip jų išvengti ir kaip reikia tinkamai prižiūrėti savo dantis:

 

Kas yra apnašos?

Tai bakterijų sluoksnis, kuris kaupiasi ant dantų, net ir ten, kur dantų šepetėlis negali pasiekti. Daugelis mūsų valgomų maisto produktų sukelia bakterijas, kurios kaupia rūgštis ant dantų. Ypač tai pasakytina apie saldumynus. Apnašos taip pat gamina medžiagas, kurios dirgina dantenas, todėl jos gali tapti jautrios, paraudusios ir netgi pūlingos. Ilgai neprižiūrimi dantys tampa labai prastos būklės ir iškrenta, arba juos reikia šalinti.

 

Kaip atsikratyti apnašų?

Geriausias būdas atsikratyti apnašų – tai kasdien valytis dantis. Valytis reikėtų bent du kartus per dieną minkštu šepetuku. Šepetėlio forma turėtų būti tokia, kad būtų galima lengvai pasiekti visas burnos sritis. Dantų pastoje turėtų būti fluoro, nes ši medžiaga padeda apsaugoti dantis nuo ėduonies. Taip pat reikėtų naudoti ir tarpdančių siūlą, bei burnos skalavimo skystį.

 

Kaip reikia teisingai prižiūrėti dantis?

  • Dantų šepetėlis turi būti pakreiptas 45 laipsnius į dantenas.
  • Valytis reikia trumpais ir švelniais judesiais.
  • Taip pat reikia valyti ir liežuvį.
  • Valytis dantis reikėtų ne 1 ar 2 minutes, o bent 3 minutes.
  • Šepetėlį keisti kas 2-3 mėnesius.
  • Po valgio skalauti burną su specialiu dantų skalavimo skysčiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *