Jei kondicionierio remonto darbus atliksime mes jis dar ilgai veiks sklandžiai

​kondicionierių remontasKondicionierius labai stipriai palengvina automobilio gyvenimą. Jis gelbsti nuo vasaros kaitros ir  žiemą nuo šalčio.  Tačiau be šių privalumų, kondicionierius šeimininkui kelia ir daugiau reikalavimų. Jam laikas nuo laiko teks  pildyti automobilio kondicionierių ir atlikti kitus reikalingus kondicionieriaus priežiūros darbus.

Kondicionierių remontas prasideda nuo automobilio diagnostikos, kurie leidžia nustatyti priežastį kodėl įvyko šios sistemos gedimas. Mūsų įmonės UAB ,, Autošaltis“ specialistai atlieka kondicionierių diagnostiką su naujausios technikos pagalba.

Atliekame šiuos kondicionierių remonto darbus:

  • Kondicionieriaus kompresoriaus remontą;
  • Keičiame kondicionieriaus  kompresorius;
  • Nuimame ir suviriname kondicionierius;
  • Nustatome kodėl vyksta freono nutekėjimas;
  • Ir kitus remonto darbus.

Labai dažnai kondicionieriui prireikia remonto, kadangi sutrinka automobilio elektros sistema. Šiuo atveju remonto darbus atlieka elektrikas. Labai dažna genda kondicionieriaus radiatorius, kadangi jį naudojant kaupiasi dulkės, pelėsiai ir grybeliai. Visa tai labai pablogina prietaiso darbo efektyvumą ir taip pat automobilio salone gali atsirasti nemalonūs kvapai. Jei automobilio savininkas laiku nesikreipia į automobilių servisą, pavyzdžiui tam, kad būtu atliktas paprastas automobilio kondicionieriaus valymas arba automobilio savininkas ilgą laiką nevykdo profilaktinės kondicionieriaus apžiūros, tokiu atveju gali prireikti kondicionieriaus keitimo arba remonto. O juk kondicionierius yra labai naudingas prietaisas, kuris  pastoviai palaiko malonią temperatūrą automobilio salone. Be to, temperatūra yra palaikoma nepriklausomai nuo variklio darbo, kai automobilis važiuoja, yra sustojęs. Taigi kalbėti apie šio prietaiso reikšmę net neverta, kadangi jį vairuotojams dovanoja puikų mikroklimatą, išvalo orą nuo per didelės drėgmės, dulkių. Todėl yra labai svarbu, kad kondicionierius periodiškai būtu profilaktiškai apžiūrimas. Tokius darbus reikia patikėti tik profesionalams, kadangi jūs tikrai nenorėsite, kad darbai būtu atliekami nekokybiškai, juk tam reikia tam tikrų žinių.

Jei pastebėjote, kad jūsų kondicionavimo sistema veikia nesklandžiai atvykite pas į autoservisą ,,Autošaltis“ ir jūsų kondicionierių remontas bus atliktas kruopščiai ir kokybiškai. Mes dirbame tam, kad jūs galėtumėte keliauti maksimaliai patogiai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *