Į ką atkreipti dėmesį, kai perkate naują butą

parduodami butai KauneŠiuo metu parduodami nauji butai Kaune yra išties labai geri, tačiau, prieš nusiperkant naują butą, visada reikia atkreipti dėmesį į daugelį dalykų. Jei perkate butą per nekilnojamojo turto agentūrą, galite jaustis ramesni – prastos kokybės būsto Jums niekas neparduos, nes agentūros prisiima visą tą atsakomybę. Tačiau, jei parduodami butai Kaune Jus domina kaip savarankiškas pirkinys – turėtumėte atkreipti dėmesį į kai kuriuos labai vertingus patarimus. Tas pats pasakytina ir tuo atveju, jei ieškote naujo buto nuomai. Jums reikės kruopščiai apžiūrėti butą savo akimis. Nepamirškite: jei aptiksite kokių įtartinų gedimų, Jūs visada turite teisę paprašyti, kad juos sutvarkytų arba sumažintų nuomos/pardavimo kainą.

  1. Pirmiausia įsitikinkite, kad visa saugumo sistema veikia puikiai, t.y. patikrinkite signalizaciją, spynas, dūmų detektorių veiklą. Taip pat pažiūrėkite ar veikia vaizdo stebėjimo kameros, jei tokios yra. Būtinai apžiūrėkite ne tik patį butą, bet ir laiptinę.
  2. Jei neturite tam tikrų žinių, pasikvieskite į buto apžiūrą kitą žmogų, kuris galėtų Jums padėti patikrinti ir patvirtinti, kad namuose puikiai veikia maišytuvai ir vamzdynuose nėra jokio vandens nutekėjimo. Taip pat patikrinkite vandens slėgį ir per kiek laiko atsiranda šiltas vanduo. Pasidomėkite, kokiu būdu namuose yra tiekiamas karštas vanduo. Gali būti, kad kai kurie parduodami butai Kaune turės dujomis šildomą vandenį arba specialų šildytuvą (boilerį). Apytiksliai pasiskaičiuokite, ar tokios išlaidos vandeniui nebus labai didelės.
  3. Jei butas nėra naujas, reikia atidžiai apžiūrėti sienas – ar nėra nusilupusių dažų ar atšokusių tapetų – tai gali reikšti, kad butas buvo užlietas arba jame ėmė veistis pelėsis. Taip pat patikrinkite elektrą – ar veikia visos rozetės. Ar langai yra sandarūs? Ar durys lengvai atsidarinėja ir užsidarinėja? Vyriai turi būti tvirti ir tai yra svarbu kalbant ne tik apie lauko duris.

 

Jei jaučiate, kad butas Jum nepatinka, neskubėkite ir peržiūrėkite visus kitus galimus pasirinkimo variantus. Šiuo metu Kaune yra vykdomas ne vienas geras naujų butų statybos projektas, tad neskubėkite pirkti seno buto už nedidelę kainą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *