Higienos prausikliai

Intymioji higiena tai yra ypatingas daiktas, kadangi nuo to priklauso moters sveikata. Atrodo, kad tai nėra nieko sudėtingo, tiesiog reikia reguliuoti savo prausimas, tačiau yra labai svarbu atidžiai įvertinti tai kokia higienos priemonė bus pasirinkta delikačiai zonai, kad būtų išvengta uždegiminių procesų sudirgimų ir sausumo. Kaip parodo praktika, įprastas muilas nėra tinkamas šiai procedūrai, kadangi jis išsausina gleivinę, yra sukuriama nepalanki terpė ir yra pažeidžiamas natūralus lytinių organų ph balansas. Specialistai  supranta, kad būtų švariu ir sveiku tikrai nėra vienas ir tas pats, todėl glaudžiai bendradarbiaujant su ginekologais buvo sukurti specialūs higienos prausikliai, kurie plauna minkštai ir kruopščiai, nėra pažeidžiama natūrali terpė. Nauji intymios higienos prausikliai yra tinkamo ph lygio, savo sudėtyje neturi jokių kvapų stipriklių, parabenų ir dažiklių, bei agresyvių dalelių. Taip pat tokių prausiklių sudėtyje yra labai daug augalinių komponentų, kurie padeda intymią zoną priartinti prie natūralios terpės, nesukelia jokio sudirgimo ir nesukelia nemalonaus sausumo. Jų sudėtyje gali būti įvairiausi medetkų ekstraktai, kurie kovoja su grybeliais, bakterijomis ir uždegimais, šie prausikliai aktyviai tonizuoja ir sudrėkina odą, neleidžia atsirasti sudirgimui ir niežėjimui. Jei sudėtyje yra  alijošiaus sulčių, jis padeda aktyviai kovoti su ginekologinėmis ligomis, suteikia odai vėsumo ir gaivumo, pasižymi patraukliomis regeneruojančiomis savybėmis. Ramunėlių ekstraktas sudrėkina ir maitina odą, dezinfekuoja odą, bei neleidžia atsirasti uždegiminiams procesams.

            Bet kurios moters kosmetikos arsenas tai yra tikras įvairių kūno vietų priežiūros kompleksas, kadangi kiekviena iš jų reikalauja didelio dėmesio. Natūralu, kad intymios higienos priemonės užkariavo tinkamą vietą šioje kolekcijoje. Specialistai rekomenduoja šias priemones naudoti kiekvieną dieną, ypatingą dėmesį reikia skirti nėštumo, mėnesinių metu. Kokios yra higienos prausiklių pasirinkimo ypatybės? Higienos prausikliai turi ypatingas užduotis, jos turi padėti išsaugoti natūralų balansą, turi neleisti susidaryti infekcijoms. Minkšta higieninė priemonė yra gaminama naudojant natūralias medžiagas. Jos nesunaikina palankios terpės, nesukelia sausumo, sudirgimo ir nepatogumo. Pakeisti prausiklį įprastu muilu nėra rekomenduojama, kadangi įprastų priemonių ph yra ženkliai per aukštas. Labai didelis intymios zonos sausumas, kuris yra pastebimas prieš menopauzę arba esant įvairiems ciklo sutrikimams mažiau jus jaudins jei higienos prausiklis bus tinkamai pasirinktas. Šie prausikliai turi labai daug privalumų ir įvertinus juos turi būti pasirenkamos priemonės.

            Kai yra naudojami minkšti higienos prausikliai skirti intymiai zonai jie kur kas atidžiau išvalo gleivinę. Pakuoti, kuri turi dozatorių suteikia galimybę ekonomiškai panaudoti priemones ir neleidžia jam sąveikauti su oru. Pieno rūgštis, kuri yra prausyklių sudėtyje leidžia sukurti optimalią rūgštinę terpę. Papildomi augaliniai priedai beleidžia atsirasti infekcijai.  Kai yra naudojamas intymios higienos prausiklis tai padaryti yra pakankamai paprasta. Tereiki nedaug prausiklio išspausti į rankas, bei minkštais judesiais jį paskirstyti ant gleivinės, o vėliau kruopščiai nuplauti dideliu vandens kiekiu. Šie prausikliai, kurie yra  skirti intymiai higienai gali būti perkami internetinėse parduotuvėse. Jie savo sudėtyje neturi jokių sintetinių kvapų stipriklių, cheminių dažiklių arba kvapų stipriklių. O tai užtikrina higieną be jokio nepatogumo. Šie prausikliai yra skirti dailiosios lyties atstovėms, kurioms jau yra 18 metų. Prausiklis yra apibūdinamas kruopščiu valymu. Jis neišsausins jūsų odos ir po prausimo paliks gaivumo ir švaros jausmą. Intymios higienos gelis  apsaugo gleivinę ir nedaro jokios žalos natūraliai mikroflorai. Prausiklių sudėtyje yra pieno rūgšties, kuri yra labai naudinga. Net ir pakuotė yra ekologiškai švari. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *