Gražios terasos

Neįmanoma  nepastebėti  tokios tendencijos, kad miesto gyventojai labai dažnai migruoja  gyventi į užmiestį. Sodų, namų, kotedžų ir vilų statyba įgauna  masišku. Atitinkamai kartu  su namo statyba  yra planuojamos ir pagrindinės  poilsio zonos, tai yra  terasos.  Terasa tai yra  ypatinga vieta, tai yra  visos šeimos  traukos  centras, kuris  bus šalia jūsų namo, kurioje  vasara  pus šiltas  vėjas ir kvepia  šviežiai  užvirta  arbata.  Vaikų prisiminimai  apie  terasas ir poilsį  bus  labai vertingi.  Formaliai, terasa tai  yra  namo tęsinys, tai yra  neįstiklinta  ir  nešildoma  zona, tačiau  labai dažnai  ji yra  aptverta. Taip pat labai dažnai galima  pamatyti ir terasas, kurios  yra  antrame  aukšte  arba lygyje, taip pat yra  objektai  ant  stogo. Ir visa tai yra  vadinama  terasomis.  Patogumui  bet kuriuo oru, bet  kuriuo metų laiku, apsaugai  nuo lietaus terasa yra uždengiama  tentais,  bei  lokaliais skėčiais. Žinoma, terasos  stilius   yra  eksterjero tęsinys ir pageidautina  namo  interjero. Japoniška  tematika  tikriausiai netiks prie klasikos.  Taip pat yra keli praktiški  patarimai.  Grindys tai  yra  vienintelės pamatų  vieta, kuri  yra terasos  apdailos  elementas. Čia  yra naudojamo  plytelės, dirbtinis  akmuo, mozaika arba net mediena, tokia  kaip kedras.  Labai svarbu, kad grindų danga būtų tvirta ir pakankamai  atspari  įvairioms klimato sąlygoms.  Kai yra pasirenkamos lempos  yra  labai svarbu stebėti, kad jos  būtų  apsaugotos nuo drėgmės. Visa laimė, kad šiuo metu rinkoje  yra labai daug žibintų, šviestuvų, kurie  gali  suteikti daugiau žavesio jūsų  terasai.  Ypatingai  rekomenduojame  naudoti retro-lempas, kadangi jos gali  suteikti  su niekuo nesulyginamą  auksinę šviesą.

 Grindys tai yra namo siena, kuri  suteikia idealią  apsaugą nuo vėjo, pagal grindų stiklinimo perimetrą ir medžiagai  pakimba tokiu  būdu galima  sukurti  labai jaukią zoną.  Ko jums trūksta? Žinoma, kad unikalių baldų, kuriuos pasirenkant  reikia  gerai  išmanyti kokios medžiagos  bus tinkamos. Pirma,  visi  baldai turi būti  skirti  laukui, sodui. Tai gali  būti pinti baldai, krėslai ir staliukai  su  stikliniai stalviršiais.  Taip  pat gali  būti naudojami  metaliniai gaminiai. Taip pat  šalia  terasos  gali  būti  sodinama gyva siena iš medžių,  krūmų ir  didelių  ilgamečių  augalų.  O jei jūs  auginate rožes tokiu  atveju  jūsų pasididžiavimu gali tapti šalia  terasos pasodinti krūmai, kur vakarais  jūs galėsite  mėgautis jų  aromatu jei žinoma jūsų  terasa  nėra įrengta  ant namo  stogo.  Kaip  jau buvo  nurodyta  labai dažnai terasos  yra statomos prie gyvenamo namo, o kartais  tai yra tiesiog namo tęsinys.  Labai dažnai  virš objekto  yra  montuojamo  svareliai.

Labai  puikus  sprendimas, kuris gali  tapti terasos puošmena tai yra  medinė  arba keramikinės  tvoros. Atviros  terasos  konstrukcija  tai yra puiki galimybė praplėsti  jūsų namo plotą, sukurti  natūralų perėjimą nuo gamtos  link gyvenamos  patalpos , nuo  atviros  erdvės link  uždaros.  Terasos yra patogios dar ir tuo, kad jų grindys yra  pakeltos  virš šaltos ir drėgnos žemės.  Terasa  gali  būti naudojama kaip poilsio kampelis, kuris yra gryname  ore, tai gali tapti vaikų  žaidimų vieta arba labai  dažnai gali pavirsti miegama  vieta. Kambarinė gėlė, kurios  vasarą bus perkeltos į terasą namui  suteik  savotišką  išvaizdą.  Vasarą  terasoje galima  labai lengvai   uždengti   tentą  arba pasinaudoti skėčiu.  Ši atvira  erdvė  gali  būti papuošiama  vijokliniais  augalais.  Tokios kliūtis kaip  gyvos tvoros yra būtinos  norint  apaugoti terasą nuo  vėjo, saulės ir  tam  kad  jūsų  gražus  kampelis būtų izoliuotas nuo  svetimų  akių žvilgsnių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *