Efektyvios stogų apšiltinimo paslaugos

stogo siltinimasPagrindinė stogo šiltinimo funkcija yra apsaugoti stogo dangą nuo drėgmės ir apsaugoti pastatą nuo šilumos praradimo. Juk stogas patikimai apsaugo mūsų namus. Todėl stogo šiltinimui turi būti skiriamas labai didelis dėmesys. Norite, kad jūsų stogas bus tinkamai apšiltintas? Nežinote kur kreiptis? Jums gali padėti UAB ,,Kalga“.

Mes stogo šiltinimui naudojame poliuretaną arba Warmcel ekovatą.  Poliuretanas, tai yra labai praktiška medžiaga, kuri izoliuoja šilumą ir apsaugo stogą nuo drėgmės. Atliktas stogo šiltinimas naudojant poliuretaną neleidžia į namus patekti šalčiui, tokiu būdu užtikrindamas jūsų namų šilumą ir jaukumą. Taip pat ši medžiaga gali padėti efektyviai izoliuoti triukšmą.

Warmcel ekovata taip pat yra labai puiki medžiaga, kurią mūsų įmonė naudoja atliekant stogų šiltinimą, ji nuo daugelio kitų izoliacinių medžiagų skiriasi tuo, kad ji yra ekonomiška medžiaga. Kuri sumažins stogo šiltinimo sąnaudas, tačiau ir padės jūsų stogui tarnauti kur kas ilgiau. Tokios šiltinimo medžiagos naudojimas užtikrina geresnį mikroklimatą  visose namo patalpose.

Kodėl jums verta pasirinkti mūsų siūlomas stogo šiltinimo paslaugas:

  • Mes jums garantuojame, kad stogo šiltinimas bus atliktas kokybiškai;
  • Mes savo klientams galime pasiūlyti lanksčias kainų sistemas, nesiūlome pačias brangiausias kainas, tik siūlome efektyviausią apšiltinimo būdą;
  • Darbus atliekame naudodami tik kokybiškas medžiagas, kurios jau yra patikrintos laiko.

Jei jūs norite savo namuose jaustis jaukiai, šiltai ir sveikai. Norite, kad stogo šiltinimas būtų atliktas efektyviausiu būdų, o įmonės darbuotojai įsavo darbą žiūrėtu atsakingai ir gerbtu savo kliento pageidavimus. Jums reikia pasirinkti  UAB ,,Kalga“ paslaugas, kad dar ilgai galėtumėte džiaugtis savo stogu, o mus minėtumėte geru žodžiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *