dekoratyvine kosmetika

Dekoratyvinė kosmetika veidui

Niekam nepaslaptis, kad kiekviena moteris rūpinasi savo išvaizda, kad ji būtų reprezentatyvi. Jei esate dar tik bepradedanti naudotis makiažu, Jums vertėtų susipažinti su tam tikrais metodais ir taisyklėmis, kurias turi dekoratyvinė kosmetika. Pirmiausia, žinokite, kad nederėtų persistengti dažantis, nes, jei nejausite saiko, Jūs atrodysite neskoningai ir galite net išgąsdinti žmones. Prieš pradedant naudoti dekoratyvinę kosmetiką, pirmiausia Jums reikėtų kruopščiai nuvalyti savo veidą, naudojant kosmetines valymo priemones. Tada reikia užtepti drėkinamąjį ir maitinamąjį kremą ir tik tada pradėti darytis makiažą. Pagrindinės makiažo priemonės yra makiažo pagrindas, maskuojamasis pieštukas, šešėliai, lūpų dažai, blakstienų tušas, akių kontūro pieštukas, skaistalai ir kita.

Dėl gražaus ir ilgalaikio makiažo reikia stengtis nuo pat jo pagrindo. Pirmiausia reikia naudoti makiažo pagrindą, kuris lygina odą ir saugo būsimą makiažą iki pat tol, kol mums neprireikia jo nusivalyti.

Vėliau reikia naudoti maskuojamąjį pieštuką ar specialią krempudrą, kuris užmaskuoja spuogus ir raudonas dėmeles, tamsius ratilus po akimis. Nėra lengva pasirinkti maskuojamąjį pagrindą, kuris idealiai tiktų prie Jūsų veido spalvos. Jei netyčia įsigijote per šviesų arba per tamsų pagrindą – bandykite maišyti spalvas arba prekę pakeisti kita.

Kartais pasitaiko taip, kad makiažo pagrindas suteikia Jūsų veido odai dirbtinę išvaizdą. Tuomet galite panaudoti šiek tiek skaistalų ant žandų, kad įgautumėte sveikesnio veido išvaizdą. Skaistalai būna įvairių atspalvių: nuo švelniai rožinės iki persikinės.

Jei norite atkreipti dėmesį į savo akis – naudokite akių kontūro pieštuką. Taip pat galite naudoti ir kitokios (nebūtinai juodos) spalvos pieštuką. Dažnas pasirinkimas yra ir skysto pavidalo plunksnelė (pravedimas) akių kontūrui viršuje pabrėžti.

Moterims, kurioms svajoja apie ilgas, gražias ir riestas blakstienas, į pagalbą ateina blakstienų tušas. Galima rinktis vandeniui atsparų tušą – jis ilgiau laikosi, tačiau jį nuvalyti išeina tik su specialiu akių makiažo valikliu.

Norėdamos sukurti dūminį akių efektą – verta padažyti akių vokus šešėliais. Dūminiam efektui sukurti reikia naudoti trijų spalvų atspalvius: šviesesnį, vidutinio tamsumo ir tamsiausią. Vidiniuose kampučiuose patepkite šviesiausią atspalvį, išoriniuose – tamsiausią ir per vidurį – vidutinį atspalvį.

Jūsų lūpų grožio pabrėžimui naudokite lūpų dažus arba blizgesį. Tik pasirinkite tokį, kuris tiktų prie Jūsų lūpų.

Makiažas yra menas, laisva išraiškos forma, tad, kol esate namuose, galite visada laisvai eksperimentuoti, kol atrasite savo veidui geriausius atspalvius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *