Baseinai namo kieme: stacionarūs ar nešiojami?

baseinaiKarštas vasaros sezonas priverčia ieškoti variantų, kurie leistų atsivėsinti. Šalti gėrimai, ledai ilgam nepadeda, o vandens pramogos jau kas kita! Kam nepatiktų turėti nuosavą baseiną? Anksčiau baseinai buvo prabangos prekė, bet tai netruko labai ilgai. Viskas pasikeitė, kai baseinų gamintojų rinkoje padaugėjo. Tai lėmė kainų mažėjimą. Dabar baseinai jau yra prieinamų kainų ir paprastiems žmonėms, tokiems kaip tu ir aš.

Baseinai turi tokią kainą, kuri priklauso nuo baseino tipo ir dydžio. Rinktis galima iš stacionaraus baseino arba nešiojamo baseino. Pagal tipus jie dar skirstomi į karkasinius, ramstinius, pripučiamus ir medinius. Turbūt numanote, kad stacionarūs baseinai yra daromi tikrai ilgam laikui. Jie nėra kilnojami, jie kartą surinkti tampa nuolatine kiemo dalimi. Tad pagalvokite ar jūsų kiemo interjere baseinas tikrai reikalingas, o jei taip, tai ar jis turėtų būti masyvus, skirtas pasiplaukojimams, ar pritaikytas tik pasisėdėjimui. Pasisėdėjimas iš esmės šiek tiek primintų sukūrines vonias, bet ar bus įmontuotos srovės, tai jau yra atskiras klausimas, kurį klientai sprendžia pagal savo poreikius.

Greičiausiai neapsiriksite, kad pripučiami baseinai labiausiai asocijuojasi su vaikiškais mažais baseinais ir tai nėra klaida. Jaunos šeimos žino, kad šio tipo baseinai yra parduodami pigiausi. Tai gali būti puiki dovana vaikui, o kartu ir geras būdas atsipalaiduoti vėsiame vandenyje ir suaugusiam žmogui. Tik reikia turėti omenyje, kad pripučiami baseinai turi ribotą kiekį žmonių skaičiui. Taip yra todėl, kad pripučiami baseinai yra labiausiai pažeidžiami dėl aplinkos poveikio: saulės, aštrių daiktų ir pan. Esmė tame, kad šiems baseinanms skirtų pinigų nelabai gaila, nes jie nėra dideli, o patogu tai, kad šie baseinai yra mobilūs. Juos lengva perkelti ar pervežti į kitą vietą. Vasarą gimusiems vaikams pripučiami baseinai yra puiki gimtadionio vientą, kurioje jie gali žaisti nekeldami sau pavojaus. Tik turi būti suderintas baseino gylis ir vaiko plaukimo įgūdžiai, jei baseinas kiek didesnis…

Karkasiniai ir ramstiniai baseinai jau kur kas labiau pasžymi tvirtumu nei pripučiami baseinai. Jais galima pasikliauti labiau, bet jie ir kainuoja brangiau. Kokybė visada kainuoja. Šie baseinai gana lengvai pritaikomi kiemo aplinkoje ir tai namo gyventojams yra pliusas. Kitas pliusas tame, kad baseinai gana greitai surenkami. Tai reiškia, kad maždaug pusvalandis sunaudoto laiko ir baseinas jau yra paruoštas naudojimui. Nedidelės laiko sąnaudos rodo, kad baseino surinkimas nėra itin sudėtingas.

Koks baseino tipas bebūtų pasirinkas, kokios techninės savybės bebūtų to baseino, vis tiek bus užtikrintas pagrindinis dalykas – vartotojas gauna vandens pramogą ir inventorių (baseiną). Vasarą ir vanduo yra neatsiejami dalykai, net tada, jei žmogus nemoka plaukti.

Visuomeniniai baseinai yra mokami ir ne visiems patinka maudytis kartu su svetimais asmenimis, bet tiek stacionarūs, tiek ir nešiojami baseinai jau yra asmeniniai. Kai žmogus nemoka plaukti, jis vis tiek gali mielai rinktis alternatyvą – pasisėdėjimą baseine su pieno kokteiliais. Tokia vasariška pramoga tikrai yra gundanti. Jei iki šiol buvo svajota apie baseiną ir po ilgo laiko svajonė neišbluko, vadinasi, tas noras – ne užgaida. Tokiu atveju patariama rinktis stacionarų baseiną. Jie yra tinkami net ir pasiplaukiojimams. Tik reiktų turėti omenyje, kad norint išlaikyti baseino vandenį švarų, reikia jį valyti, reikia turėti papildomas priemones: filtrą, vandens siurblį (reikalingas norint pakeisti baseino vandenį). Tai yra mažmožiai, bet jie yra rekomenduojami norint higieniško baseino naudojimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *