Apie namų šiltinimą termoputa

sienu oro tarpo siltinimas Šiltinimas termoputa yra vienas geriausių sprendimų, norint apšiltinti savo namus. Esminis privalumas – vieną kartą apšildę savo namus termoputa, vėliau papildomai nereikės purkšti, nes putos niekada nenusėda ir sustabdo oro ir drėgmės prasiskverbimą. Kiti privalumai: mažesnės sąskaitos už šildymą, sustiprinama namo struktūra, vidaus oras yra saugomas nuo pelėsių, alergenų, dulkių ir kitų teršalų. Beje termoputos yra „žalia“ šiltinimo alternatyva, todėl yra idealiai tinkama šiuo metu, kai gamtos užterštumas yra toks didelis.

Ne visi tradiciniai šiltinimo būdai užtikrina, kad oras neprasiskverbs pro ertmes, įtrūkimus, nes jie tokių ertmių neužpildo. Atlikti tyrimai rodo, kad net 40 procentų prarandamos namo energijos yra būtent dėl oro infiltracijos. Sienų oro tarpų šiltinimas geriausiai gali būti atliekamas tik putų įpurškimu.

Oro tarpų šiltinimas termoputa padeda ženkliai sutaupyti sąskaitas  Šiais laikais yra svarbu užtikrinti, kad mūsų naudojami šiltinimo produktai būtų ekonomiškai efektyvūs. Dėl putų gebėjimo nepraleisti oro pro tarpus, ženkliai mažėja šildymo ir kondicionavimo kaštai. Jūs galite gauti 30 % ir daugiau mažesnes sąskaitas, lyginant su kitų tipų izoliacija. Beje, su putų įpurškimu Jūs galite pasiekti pačias atokiausias neužpildytas ertmes (pavyzdžiui, esančias palėpėje), ko negalėtumėte atlikti su kitais šiltinimo būdais. O tai tik dar labiau padeda sutaupyti namų šilumą.

Kitas labai svarbus šiltinimo termoputomis privalumas – tai geresnė oro kokybė namuose. Po šio apšiltinimo yra sukuriamas hermetiškas barjeras, kuris sumažina drėgmės infiltraciją, pelėsius ir miltligės augimą. Taip pat yra sumažinami teršalai ir alergenai. Siekiant veiksmingai sumažinti drėgmę, putos gali būti taikomos namo išorėje arba po plokštėmis. Tai suteikia šilumos apsaugą ir drėgmės barjerą papildomai nesumažinus namo erdvės.

Apšiltintas namas yra patogesnis ir jaukesnis, nes šiltinimas termoputa nepraleidžia išorinių garsų į namus. Tai ypač svarbu, jei Jūsų butas ar namas yra prie pat gatvės.

Šis apšiltinimo būdas yra labai tvirtas, todėl padeda pastato konstrukcijoms bėgant laikui neišsikreipti. Pastatas tampa stabilesnis ir tvirtesnis.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *